وبلاگ روون

 
در پاریس، نمایشگاه جدید، به یاد آوردن اولین عکسهای یو سنت لوران می پردازد

 

 

نمایشگاه جدید لذت بخش با عنوان «یو سنت لوران، نقاشی های زودگذر» در Fondation Pierre Bergé-Yves Saint Laurent در پاریس، نمایش هایی از اولین آثار هنرمند برجسته طراح را بر روی کاغذ نشان می دهد. این طرح ها در بوتیک بازسازی مجلسی طراحی شده است که ژاک جرج در خانه مد سابق سنت لوران طراحی شده بود که سال گذشته آن را به عنوان یک مخزن پیشرفته و نمایشگاه برای کارهای طراح در پارچه و کاغذ معرفی کرد.

یو سنت لوران در شهر اورن، شهرستان بندر الجزایر و سپس تحت حکومت فرانسوی متولد شد. طراح این شهر را به عنوان "یک مکان جهانی که از همه جا و به ویژه جایی دیگر ساخته شده است، به یاد می آورد. . . یک شهر که در آرام خورشید شمال آفریقا در یک لکه رنگارنگ درخشید. "زندگی او یک شاد بود. عکس های دوران کودکی نشان می دهد نوزاد سنت لوران با مادرش که در لباس های شیک و لباس سال 1940 لباس پوشید و شاید این خاطره ای از این لباس ها بود که تا حدی به مجموعه ی احیاء دهه ی 1940 سنت لوران برای بهار 1971 کمک کرده بود (مادرش قطعا ادعا کرد که آنها انجام داد) این نشان می دهد دنیای مد پنهان شده است - حافظه اشغال پاریس در آلمان هنوز در هوای سنگین دیده می شود اما لباس ها هنوز برای ایجاد یک شبح غالب برای 15 سال آینده و بیشتر ادامه دارد.

الجزایر در حال جنگ در استقلال خشونت آمیز بود، اما این ها در خاطرات سنت لوران در مورد پناهگاه شادی زندگی در خانه خود بسیار دور هستند. با این حال، به عنوان یک نوجوان شکننده او در مدرسه دقیق کاتولیک خود، که در آن او توسط دانشجویان او مورد سوء استفاده قرار گرفت و بدرفتاری بود. او در عوض در طراحی، نشان دادن کتاب ها (از جمله مادام بویاری بسیار خنده دار) و تولیدات تخیلی تئاتری - کارهای اولیه که مدیون هنرمند و طراح غریب مسیحی "بی بی" براد بود، به دنبال پناهگاه بود. تولید 1950 دانشکده برای زنان توسط مولر که توسط برادر برای تولید در پاریس طراحی شده بود و پس از آن به اوران سفر کرد، اثری از سنت لوران را که برای ساختن یک تئاتر و مردم آن با ارقام که در آن لباس پوشیدند، ثابت کرد. تکه های پارچه از لباس های مضطرب مادرش هک شده است. در همان زمان، سنت لوران، با الهام از مجلات مد مادرش (من به یاد داشته باشید بسیار شیک Lucienne سنت لوران در حضور مد لباس های پسران خود را نشان می دهد به خوبی به او 90s)، طراحی عروسک های کاغذی دقیق با یک کابین از مانکن های لباس پوشیدن در انواع روزه ها، کوکتل و شبانه گروه ها، همراه با لوازم جانبی، و نمایش های مد با این عروسک ها، به لذت دوستان و خواهران بزرگش میشل و بریگیته، ایجاد دعوت های جدی با عناوین معروف و معروف برای دعوت کنندگان.

در سال 1953، نقاشی های سنت لارن در نهایت به میشل د برونوف، سردبیر فرانسوی وگ، نشان داده شد که به اندازه کافی تحت تاثیر قرار گرفته بود تا آنها را به توجه کریستین دیور تحویل دهد. (شگفت آور، بعضی از طرح های با اعتماد سنت لوران، شکلات های افراطی را پیش بینی می کنند که کریستین دیور هنوز به عموم مردم ندیده است.)

در سال 1955، دیور به طور غیرمعمول جوان با استعداد به عنوان دستیار استخدام شد و سنت لوران به زودی دافین تأیید شدۀ کارشناسی ارشد شد و مسئولیت طراحی بیشتر و بیشتر را به عهده گرفت. در سال 1957، دیور به همکار خود که از 180 طرح در آخرین مجموعه خود محفوظ بود، سنت لوران به طور کامل مسئول 34 ساله بود. هنگامی که دیور به طور غیر منتظره بعدا در همان سال از حمله قلبی (در حالی که یک درمان در یک آبگرم سالم در مونتکاتینی) لورنت، در سن 21 سالگی، مدیر خلاق خانه برجسته بود و خط جدید Trapeze خود را برای بهار 1958 راه اندازی کرد.

بعضی از آثار اولیه سنت لوران بر روی کاغذ در نمایشگاه مونوگرافی فرمانروایی توسط فلورانس مولر برای موزه هنرهای سیاتل و موزه هنرهای زیبا در ریچموند در سال گذشته نمایش داده شد، اما لذت بردن از نمونه های بیشتری در Fondation است. (اگر شما نمیتوانید آن را برای نمایشگاه به پاریس برگردانید که در تاریخ 9 سپتامبر به پایان میرسد، برخی از نمونهها نیز در وبسایت موزه موجود است). این آثار بر روی کاغذ، با نصب جدیدی از لباسهای مد روز سنت لوران، که تحت تأثیر تاریخ صحنه و لباس قرار گرفته بودند، از لباسهای الهه یونانی تا جایی که از مجسمه های رنسانس تا پارتی های قرن 18 میلادی و لباس های لباس قرن نوزدهم، لباس های کت و شلوار، پوسته ها، و البته، نمونه ای ویژه ای از این احیای مجدد دهه 1940 است. این قطعات نشان می دهد که چگونه سنت لوران، که در بین تئاتر و طراحی مد به عنوان یک نوجوان، پاره شد (که اسکچ ها و نوشته هایش آشکار می شود)، در نهایت موفق به ترکیب دو رشته شد، تئاتر را به سبک مد و سبک و شیک به صحنه و نمایش برساند.


مجموعه کالفین کلاین 205W39NYC رف صیمونز قبل از پاییز در اینجا است

 رف سیمونز پس از ورود به کالوین کلین در اوت 2016، قوانین خانه را بازنویسی کرده است: ترکیب مردان و زنان؛ مجددا معبد جان پاونس را به مینیمالیسم که پرچمدار بنر Madison Avenue در رنگ های الکتریکی زرد و مجسمه های استرلینگ روبی بود؛ کاردشینی ها را برای کمپین شلوار جین شرکت رزرو کنید. هر حرکت باعث شده است که نام تجاری را به مکالمه مد تبدیل کند. حتی کاهش انتشار تصاویر برای پیش مجموعه ها به نظر می رسد تنها به افزایش علاقه به آنچه سیمونز انجام می دهد، حداقل در اینجا در VQ HQ.

 
در حال حاضر، به محض اینکه گردشگری 2019 در حال رینگ شدن است، دیوئر، پیشخدمت سابق خود را در Chantilly، فرانسه هفته آینده نشان می دهد - سیمونز در حال اشتراک گذاری عکس های انتخابی خود از سری قبل از پاییز 2018 خود است، مدل شده و عکس توسط همکاری های طولانی خود را اولیویه Rizzo و Willy Vanderperre (زمان به نظر نمی رسد عجیب و غریب به نظر می رسد؛ دوازده یا بیشتر مارک های اصلی دیگر تصمیم گرفته اند که تصاویر خود را نگه دارند تا زمانی که کالاها به فروشگاه ها برسد، اما Vogue هرگز مجموعه ی ویروسی خود را ارسال نکرده است.) مجموعه ای از این شات به نظر می رسد انبار از نمایشگاه پاییز، فقط منهای کامیون های پاپ کورن باشد، و لباس ها مانند نسخه های ساده برخی از آنچه که ما در باند فرودگاه در ماه فوریه مشاهده کردیم، از جمله یک لباس لغزش ساده فریز فویل و یک تیغ تیغه تیز است. دامن شلوار موزاییک سرامیکی که سایمونز در فصل اول خود راه اندازی کرد، به ژاکت آرم های سنگین اندازه گیری شده است. و همکاری بنیاد اندی وارهول همچنان ادامه دارد، به ویژه در مورد لوازم جانبی چرم چاپ شده با گلهای پاپ هنرمند.
 
همانطور که سیمونز در کالوین کلین مستقر شده است، او مخلوط نامطلوب را قبول کرده است، و اگر او را مجددا در مورد مینیمالیسم رد کند، بازنویسی می کند. هیچ چیز در اینجا لباس های پرنسس فلاور و چکمه های فرسوده برای ناراحتی ها رقابت نمی کند، اما ترکیب پاپیون / کت و شلوار غول پیکر و لغزش های زرد با کت و شلوار کتانی Pendleton یا کت و شلوار های ورزشی و پمپ های سکسی بعید به نظر می رسد. پس از مجموعه ای از این دسته ها و صندل های حساس که در پاپ کورن از دست داده اند، بزرگترین مصرف کننده این عکس ها ممکن است این پاشنه های سکسی باشد.

راه خود را دنبال کنید - بایگانی استوارت وایتزمن در نمایشگاه انجمن تاریخی نیویورک است

 

 

 

 طرفدار کفش فرش قرمز؟ شما می توانید از استوارت وایتزمن، طراح کفش، تشکر کنید. Lore آن را دارد که نشان می دهد که "صندل های میلیون دلاری" که برای لورا هریگن طراحی شده برای پوشیدن به جایزه اسکار سال 2002، دوربین کامپکت متمرکز را به تصویر کشید. این sparklers، با استفاده از کریستال های Swarovski، بازسازی شده اند - اما یکی از بیش از 100 جفت در نمایشگاه انجمن نیویورک تاریخی "راه رفتن این راه" است. اکثر کفش های نمایش داده شده از مجموعه گسترده طراح، که توسط همسرش آغاز شده است، جین گرشون ویتزمن. (علاوه بر جستجوی قطعات ارجینال، او نیز هنرمندان را به منظور ایجاد کفش های فانتزی از مواد غیر معمول به کار گرفته است.) نه تنها آنها را برای ویتزمن الهام بخشند، بلکه آنها با تکامل طراحی کفش و نقش های در حال تغییر زنان صحبت می کنند. خوب.

 
برخی از اولین قطعات در نمایشگاه با استفاده از مستقیما به طول می انجامید، به این معنی که آنها برای پاهای چپ و راست مناسب نیستند. راحت؟ نه، اما هنگامی که به کفش عروسی خراب شد، می گویند. در میان موضوعات مورد بحث در نمایشگاه جمع آوری، ارائه (چگونگی انتخاب کفش ما را انتخاب کنید پیام)، و تولید. مدتها قبل طراحان کفش زنانه مانند بث "این چکمه ها برای راه رفتن ساخته شده اند". لوین به عنوان دوستداران مطبوعات تبدیل شد، وظیفه ایجاد بالش ها و پایان دادن به زنان افتاد. در واقع، اولین اتحادیه کارگری زنان ملی در آمریکا، دختران سنت کریسپین، که در سال 1869 تأسیس شد، نمایندگان زن را به عهده داشتند.
 
ویتزمن، پدرش، سمیر وایثمن، خطی آقای سیمور را طراحی کرد، در دانشگاه وارتون (که در حال حاضر او را می آموزد) را مطالعه کرد و قصد داشت قتل بر وال استریت را انجام دهد. اما، در یک پیچ و تاب در داستان سیندرلا، او دریافت که کسب و کار کفش مناسب او. در سال 2016 وایتزمن هدایای خلاقانه را به جیووانی مورلی تحویل داد، اما او همچنان یک ناظر چشمگیر صنعت است.
 
"در 10 سال گذشته، ساق شلواری راه راه پاها را تغییر داد. به همین دلیل کسب و کار بوت کسب و کار کفش شد. دنیای کفش کتانی اکنون تغییر جدید است. "ویتزمن می گوید. او می افزاید: "زنان می خواهند کفش هایی که کار می کنند،" کفش هایی که احساس خوبی دارند، مناسب باشند. آنها می خواهند زیبایی خود را نیز داشته باشند. هیچ کس کفش را از قفسه بر نمی دارد، زیرا آن را به خوبی می فشارد - آنها حتی نمی دانند که هنوز - اما آنها تحمل نمی کند که کار نمی کند. "
 
یک عنصر که در "راه رفتن این راه" به خوبی عمل می کند، شامل سه جفت کفش ساخته شده در کارخانه Weitzman از طرح های ارائه شده توسط برندگان مسابقه طراحی کفش استوارت ویتزمن است. دانشجویانی که در منطقه مترو نیویورک خواسته بودند کفش هایی با الهام از نو آوری های مادی یا آگاهی اجتماعی ایجاد کنند. یک جفت صندل با یک پاشنه ساخته شده از کتابهای پشته ای که شمشیرهای آن را برای همه آموزش دادند توسط یک دانش آموزی که خانواده اش از کشور اصلی خود فرار کرaده بود، ارائه می شود تا او بتواند آموزش خوبی داشته باشد؛ یکی دیگر از طرح های برجسته ای که از آهنگ اعتراض بیلی جونز «میوه عجیب و غریب»، و عناصر طراحی آن، از بند از مچ پا به بند «سنگهای قیمتی» الهام گرفته شده بود، تا حدی شعر ضد نژادپرستانه این آهنگ را نشان می داد. ویتزمن اشاره کرد: "این آینده است." و این "بیدار شد".


Petements، حساب Instagram سگ ها را به ستاره های سبک خیابانی تبدیل می کند، در حال کسب درآمد است

 

در زمان مناسب برای بحث و جدل های سالانه در زمینه تخصیص و تخصیص مجدد، ما شما را در Petements به ارمغان می آوریم. تحقیقات انجام شده در سطوح Gutter در طول آخر هفته انجام دادند و محل تولد "گروه مخفی حیوانات" را با نام تجاری "Total F ** king Dogness" فاش کرد. از طریق پیام مستقیم، سازندگان کنسول سگ این سال در Instagram account @ petements_official به وگو پذیرفته است که آنها در واقع یک مجموعه طراحی در معنای واقعی نیستند، اما "دو emo pugs از جنوب لندن که چیزی برای دوستانی که می خواستند بپوشند" بخواهند. بیشتر به هیجان پکیج رو به رشد پیروان خود، Petements. com به تازگی به تجارت الکترونیک راه اندازی کرده است، یک مجموعه کپسول از تی شرت، تی شرت، تی شرت، و روسری شعارهای بزرگ برای سگهای خیابانی فروش داده است.

این سگ ها منابع خود را می دانند. این مجموعه شامل یک تی شرت زرد با یک لوگوی قرمز DOG است که به نوعی سبب ایجاد مدلی از لوگو DHL، یک روسری فوتبال قزاقستان با ارتعاشات سابق اتحاد جماهیر شوروی سابق و یک کلاه بافتنی مشکی با Petements در پشت سفید شده است. طراحان می گویند که مسیر راه اندازی آنها صرفا در پاسخ به تقاضای پیروان بوده است. کلاه گیس های زیادی را در سال گذشته صرف کرده اند که کارهای خود را به عنوان استالین انجام می دهند. از آنجایی که حساب در ابتدا در تاریخ 7 ژانویه ظاهر شد، نوشته هایی از لباس و تکنیک های مراقبت از جراحی توسط برخی از جالب ترین شخصیت های سگ رفته اند. یک مهد کودک در اوایل ماه مه نشان داد که فردی که ممکن است یا ممکن است به عنوان یک چیواهوا شناسایی نشود: پل هائی که من می سوزانم من را به مواد غذایی سگ می اندازند. "در آن زمان دو" تأثیرگذار "" لباس های لباس پوشیدن لباس های فلانل چک شده (در یک الگوی که بر خلاف کیسه های لباسشویی معمولی شیک نیست) در ماه اوت در تعطیلات در زوریخ " حرکت به سمت تجارت الکترونیک اجتناب ناپذیر شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد اینکه آیا اسکیت بورد Petements pugs در واقع برادر است هنوز رتبهدهی نشده است. این الگوی ایجاد شده توسط یک نام تجاری خاصی از V شروع می شود، که صاحبان آن در حال حاضر در زوریخ، سوئیس ساکن هستند. بیایید امیدوار باشیم که ارجاع آنها به Petements را نسبت به سایرین ارجحیت کنند.


این نقاشی های عجیب و غریب استرلینگ گوشواره بسیار تعریف سر چرخش است

واقعا داستان گوشواره های فوق العاده و دراماتیک ایجاد شده توسط Ingela Klementz-Farago و تحت برچسب Ingy Stockholm به فروش می رسد - قطعات قابل توجهی از چوب، او رنگ های زینتی و یا رنگ ها و سپس بر روی کلیپ ها - شما را مجبور به گرفتن مانند مجسمه ساز Louise Nevelson ، اکسل سلتو سرامیک و جواهرفروشانی از شکل انتزاعی اسکاندیناوی مانند سگورث پرسون، بیرون وکستریم یا الیاس کاپپی. اما، در نهایت، جایی که همه اینها آغاز شد، با پیاده رویی که کلمتس فاراهو یک روز استکهلم آفتابی در پارک سلطنتی Djurgården گرفته بود، خواهد بود. این جایی بود که او یک قطعه از درخت را که به خانه سدرمالم رفت، به سرعت به شکل مجسمه سازی برای گوشهایش تبدیل کرد.

قطعات اولیه او چند سال پیش ساخته شده بودند بسیار عظیم، فوق العاده خام و گرافیکی قدرتمند بودند؛ با رسم رسمی خط او، اندازه آنها کاهش یافته است، اگر نه جاه طلبی برای آنها. کلمتز فرگو، یک مدل پیشین و نوازنده که امروزه به عنوان نیمی از یک عکاس کار می کند با همسرش، پیتر فارگو، فروش خود را از طریق وب سایت خود آغاز کرده است و آنها نیز فقط در هنرهای معروف و صنایع دستی Svenskt Tenn، در فروشگاه و آنلاین. پس از یک فصل بهار سال 2018 نشان می دهد که هر نوع گوشواره های قابل توجهی که به طور گسترده ای از لوب ها روی بسیاری از باند ها حلق آویز شده اند-Balenciaga، Saint Laurent و Dries Van Noten- این قطعات اسرارآمیز اسکاتلندی ضبط می کنند، اما در کمتر انتظار می رود، قابل توجه، شیوه. کلمتز فاراهو بر روی تلفن متکی به طبیعت، قدرت و آنچه که می توانید با طرح های خود انجام دهید زمانی که شما آنها را نمی پوشید.

شما این گوشواره ها را با طبیعت آغاز کرده اید. چطور؟
طبیعت همیشه بخش بزرگی از زندگی من بوده است؛ این جایی است که صلح و آرامش و خلاقیت من آغاز می شود. اولین جلد رکورد من در جنگل گلوله کشیده شد و پیتر و من از طبیعت بسیار در کار ما استفاده می کنند. درختان چه معنایی برای مردم دارند. . . فقط نگه داشتن یک درخت، آغوش آن، به شما قدرت بسیار بدهد.

چگونه این را تبدیل به گوشواره Ingy استرالیا خود را؟
من همیشه با لوازم جانبی وسواس گرفتم، اما اخیرا آنها کوچکتر، مینیمالیست تر و خیلی ضعیف تولید شده اند، و با من حرف نمی زنند. من چیزی را می خواستم که روح داشته باشد، بیانیه ای صادر کرد، به من توانایی زنی داد. . . من مانند شکل های انتزاعی، وحشیانه و شکل های بزرگ گرافیکی مانند هنر لوئیز نولسون یا لوئیز بورژوازی یا طلا و جواهر می خواهم؛ به طور معمول زنانه نیست، اما کار که نیروی درونی را تحمیل می کند، یک نیروی زنانه قوی است که باید بیرون بیاید.

من دوست دارم که علیرغم ریشه های آنها در طبیعت، طلا و جواهر شما تقریبا غیرمجاز است: "گوشواره که به زمین افتاد"!
تمام قطعات من ساخته شده از مواد است که بیش از یک صد ساله، تغییر شرایط آب و هوایی، و آن را منحرف می کند. آنها یک شهابسنگ هستند و هر کدام یک نوع خاص هستند؛ اگر شما یک جفت را بخرید، فقط شما آنها را خواهید گرفت. آنها هم نامتقارن هستند؛ گوش راست و چپ متفاوت است. در آغاز، قطعات بیشتر وحشیانه بود (می خندید) و من هنوز هم آنها را واقعا بزرگ برای من، اما من شروع به ساخت قطعات کوچکتر - همان فرم وحشیانه، اما کاهش یافته است.

چه نوع از چوب شما استفاده می کنید؟
بلوط، راش، درخت، کاج . . و همه آنها محلی هستند. و سپس رنگها نیز از طبیعت می آیند: طلا و نقره از زمین، سفید برف برگرفته شده است، کبالت مانند یک آسمان طوفانی است که قرمز از زمین است.

من می شنوم که از آنها استفاده می کنید وقتی که حتی آنها را نمی پوشیدید. . . ؟
من آنها را در اطراف خانه نمایش می دهم، تقریبا مثل قطعات هنری!


Lykke Li یک قهرمان ملحق به عروسک موسیقی با "درد به لیو"

Lykke لی در کنار گروه لوپ سوپراستار (که همچنین دارای اندرو وایت و مایکل برادرزاده و پونتوس وینبرگ است؛ سازنده جف باشکر، که پدر پدر لیک لی لی، دیون است که در سال گذشته متولد شد؛ و پیتر بجورن و جان بیرن یتسلینگ) تمرکز بر یک پیش نویس تخیلی در مورد ایجاد زندگی است. هنگامی که اولین اثر خود را "بالهای عشق" منتشر کردند، در سال گذشته عکس همراه با یک باردار لی با پوشیدن لباس عروسی خالص، ایستاده در کنار گروه Wyatt ایستاده بود. لی این تماشاگر می خواست این ایده را بیان کند که او "ازدواج کرده است، گرچه ما [وایت و لی] در مورد آن درگیر شده اند".

و در حالی که این آهنگ در تصاویری است که باعث عروسی تفنگ ساچمه ای شد، برای تک آهنگ جدیدشان "به Liv ها آسیب می زند"، گروه تمایل خود را برای تصاویر لباس عروسی (به دنبال بسیاری از پیش از آنها) ادامه داد. گرچه دسته گلهای قرمز و پوشش سر به نظر می رسد برای یک مراسم تشییع جنازه نسبت به عروسی مناسب تر است، قطعا به نظر می رسد عمدی است: لی و وایت آهنگ جدید و روحانی جدید خود را به والدین دیرین خود اختصاص داده اند. لی می گوید: "این چرخه ای بسیار معنوی، زیبایی و بیداری بوده است." "ایجاد و تولد یک پسر بچه، از دست دادن یک مادر و همچنین پدر اندرو، و اینکه بتواند قبل از اینکه حتی اتفاق بیفتد، رنج زندگی را از بین ببرد." گاهی اوقات ما فراموش میکنیم که زندگی کنیم و دوستش داشته باشیم، به خاطر اینکه برای زندگی زجر می کشند. »در پایین، نقاشی های انتزاعی، الهام گرفته از موسیقی را تماشا کنید و گوش دادن به صدای تلخ و شیرین را به زندگی و از دست دادن گوش دهید.


بروس وبر: خوشبختترین زمان من

دو هدیه، بروس وبر و گریس کودنینگتون، که در سال 1995 با نمونه کارهای دیوید آفریقای جنوبی کار کرده بودند، برای تجربه ای جذاب ساخته شده بودند. بروس، شناور و شادی را به ارمغان آورد؛ گریس تنه ها را پر از لباس های کلاسیک در اواسط قرن بیستم کرد. برای یک بار آن فقط من برای gamboling برای دوربین نبود؛ شوهرم همچنان پرید. این شبیه یک شلیک نیست، اما مانند یک ماه دوم ماه فصلی است که فقط اتفاق افتاده است که یک عکاس و طراح فوق العاده ای داشته باشد: ما یک گروه پرطرفدار چهار نفره در آفریقای جنوبی بودیم. این عکس ها به خاطر درخشندگی خود بر روی درخشش بروس در لحظه ای که سرگرم کننده، بدبختی و روحانی همگام می شوند، به چشم می خورد.

در طی این نشست، بروس عکاسی مورد علاقه دیوید خود و من را ایجاد کرد: دو دوست داشتنی که یک اسموخ را دزدیده اند، با این حال دیوید، زمانی که نجیب زاده بود، لحظه ای با کلاه خود به خاطر سیاست، مسدود کرد. دیوید این عکس را برای بازی در حریم خصوصی عاشق کرد: بوسه ای که گرفتار شده است، اما از نظر محافظت شده است.


Chanel یک مدل مقیاس برج ایفل برای طراحی آن ساخته است

کارل لاگرفلد امروز در پاریس مجموعه خود را برای مدل Chanel پاییز سال 2017 معرفی کرد. پس چگونه لگرفلد و همکار تبدیل Grand Palais به تم های خود را فقط با ایجاد یک مقیاس کپی برج ایفل در مرکز آن، برای مدل هایی که در اطراف پرده های الهام گرفته از پاریس قرار دارند. بیشتر در مورد آن در زیر بررسی کنید بعدا برای بررسی Hamish Bowles.

کریستن استوارت، بویز کیت، ساخته شده است
موز Chanel کریستن استوارت وارد پاریس شد تا در نمایشگاه جادوگری شرکت کند، سر خود را در یک کتسوت بی رنگ و بدون چرم سیاه قرار داد. مطمئنا، خم شدن پودر خرد شده، بیشترین توجه را به خود جلب کرد.

برج ایفل الهام بخش لاهیرفلد بود
برج ایفل به تازگی در سال 1889 به یکی از ساختارهای بحث انگیز پاریس تبدیل شده است. در ابتدا برای مدرنیته آشکار آن، آن را به زودی مورد نفرت قرار گرفت، هرچند با گذشت زمان، این شهر به سرعت قابل تشخیص بود. ستاره درخشان ساختار، و همچنین احترام مدرنیستی به مواد، الهام بخش مجموعه لاهیرفلد از لباس ها و کتهای شیک است. این ارتباط با یک ماکت برج در مرکز قصر بزرگ انجام شد.


کلاه های قایقرانی به طور رسمی بازگشت می کنند
سرمربی مورد علاقه کوکو شانل هر روز نگاهی به باند فرودگاه می دهد. آخرین تکرارهای لایگرفلد از تیتید ها و پوست های مختلف ساخته شده است.


دیدار با کفش جدید شب: یک چرم عینک ران بالا بوت
هر چهره ای با لباسی چرم سیاه پوست پوشانده شد. بعضی از آنها فقط به گوساله رسیدند، به طرز عجیب و غریبی معاصر به پوشیدن لباس شب، هرچند که دیگران ران ها را به سمت ران های مدل رانده بودند.


یک هنرمند کوبیست می شود
اگرچه نقاشی برج ایفل که در نمایشگاه نمایش داده شده بود، رابرت دلائنی بود، نقاشی های دایره ای همسرش سونیا الهام بخش برخی از الگوها در مجموعه بود. شکلهای چرخشی کار او در شمشیر و کریستال در مجموعه ای از لباس های شب در گل رز برنزی و رنگ عاج ارائه شده است.

روی آرایش خواب نکشید
هرچند زنان شانل در این فصل در سمت محدودی از طیف قرار داشتند، آرایش چشم هر چیزی بود اما. هنرمندان آرایش از یک پالت رنگی برای ایجاد لکه های رنگین کمان استفاده می کردند، و کمی از پاپ به رنگ های اغلب خیره کننده به نظر می رسد.


چگونه جادوگران در بروکلی لباس برای یک مراسم تابستان تابستان

من در آپارتمان Bushwick به دنبال یک محراب هستم. برخی از اضافه وزن حسی وجود دارد: شما می توانید شیر چربی شکلات شیری را روی یک شمع برگ افر قرار دهید. تنگ از یک چاقوی جیبی فلزی. هر یک از 41 ادویه جادویی از یک قالب ترکی مانند ترم مانند "پشته سولتان" نامیده می شود. گچ از یک پوسته بزرگ گورخر پر از چیزی است که شبیه به استخوان های حیوانی است. خاکستری دارویی که به زودی در یک کوزه آب قرار می گیرد، که هشت زن در اطراف آن را می بندند و نوشیدنی می کنند. این فقط یک پروژه هنری نیست که از مواد گیاهی از زمین جدا شده باشد؛ هدف این است که به رنگ زرد بسیار زیبا بپردازیم. تصاویر کادو از پدران و دخترانشان از اوایل دهه 90 به گلدانهای نیلوفرهای در وسط می رسند. Lyndsey Harrington از کلیسای ماه، مجموعه ای از زنان روحانی در تماس است که تمرین جادو و توصیف خود را به عنوان به عنوان "زندگی جدید به آرکه تایپ جادوگر" می گوید: "این مرکز نشان دهنده زیبایی است و عکس ها برای قصد است."

این آفرینش برای مراسم عید قربان امشب برگزار می شود، و هریگتون، که اکنون در حال زندگی است، به بروکلی آمده است تا در این رویداد که براساس روابط پدرانه و بهبودی آنها است، شرکت کند. حدود دو ساعت طول خواهد کشید باز کردن در مورد گذشته گذشته، امید، رویاها و ترس؛ و شامل برخی از سنت های ویکن و سلتیک است. بسیاری از زنان امروز امشب از زمان آغاز فعالیت خود در سال 2013 بخشی از کلیسای ماه بوده اند. این یک جمعیت دوستانه است. سوزانا سیمپسون، هنرمند و نویسنده، به نظر می رسد از نقاشی رنسانس با سر و صدای شادابی او از فرفره بور توت فرنگی، و من را با آغوش گوشتی خوش آمدید. کاتر هانت، فیلمساز در یک لباس توری سیاه و همسرش، سارا بیسلیگلی، کارگر سلامتی در ماها رز، که یک لباس پر از گل را چاپ می کند، همچنین مرا متهم می کند. اگر چه این رویداد آسان است به عنوان hokey نوشتن، یکی دیگر از گروه بروکلین نفوذ خود را در یک دایره، یک نوع وحدت آرامش وجود دارد در اتاق وجود دارد.

کلیسای ماه در سال 2013 به طور رسمی تاسیس شد و به عنوان یک فلیپ فضای جامعه نیویورک در حال حاضر بسته شده به نام مرکز واقعی بدن در Bushwick. زنان بعد از اینکه متوجه شدند علاقه خاصی به جادو دارند، گرد هم آمدند. هریگتون میگوید: "همه ما در همان زمان از" گنجه جارو "خارج شدیم. "همه ما شروع به جمع آوری کردیم، همان زمان که دایره زنان اتفاق می افتاد. ما از جادو گاه به گاه پیاده روها را فراخوانده ایم. "گروه ابتدا مخفیانه دیدند و سپس مراسم خود را برای عموم آزاد کردند و دو کتاب را منتشر کردند. خود سیمپسون یک کتاب شعر اختصاص داده شده به گروه را منتشر کرد. او می گوید: "مردم آن را به گونه ای تحریک می کردند که آنها را هیجان زده می کرد. "من فکر می کنم این چیزی است که ما را حفظ کرد و ما را در محافل جمع کرد و همچنان در یک سطح تجربی که قدرتمند و توانمند بود متصل می شد" متصل می شد. گرچه گروه این گروه شامل بیش از 60 نفر و گاهی اوقات توسط سیمپسون " پسران تصادفی Bushwick، "کلیسای ماه متوقف برگزاری مراسم عمومی در سال 2015 پس از چند عضو نقل مکان کرد دور.

اما امشب، زنان دوباره با هم به جشن انقلاب تابستانی می پیوندند. این مراسم یک تجربه عمیق شخصی است: یک "ورود به سیستم" وجود دارد که به معنی بسیاری از روحیه دوستان و همچنین غریبه ها است. (من با این گروه موافق نبودم که در جریان مراسم دو ساعته گفتگو نکنم). با این حال، به نظر می رسد یک لباس برای مطابقت با رویداد عاطفی وجود دارد: بسیاری از زنان چیزی از مادر، مادربزرگ، یا حتی مادربزرگ هانت لباس توری سیاه و سفید مادربزرگش را به او داده است. او گفت: "در اینجا، متوجه شدم که می خواهم آن را بپوشم." "این نوع سکسی است. همچنین ما با پدرمان ملاقات می کنیم و با پدران ما و انرژی پدرسالارانه ما مقابله می کنیم و من فکر کردم که چگونه می خواهم او را با این انرژی دیدار کنم؟" آنا فیتز جرالد، معلم مدرسه جنگل، او با استفاده از گوشواره های برنزی ساخته شده توسط مادرش وندی، "جادوگر به طور کامل در خود (چرخش)"، به عنوان او بعد از ارسال ایمیل فرستاد.

مد سریع هیچ جایی پیدا نمی شود؛ این گروه به نظر می رسد خود را در خرید چیز از دوستان و یا thrifting افتخار است. هریگینگتون از یک دهه ی 1940 یک برگ کت و شلوار هلو از هلو استفاده می کند، یک کریستال ابریشمی گل یاس و یک گلدان گل کاغذی از دهه ی 1960 که از طریق یک منبع پرنور به نام Wayward Collection یافت می شود. "برای آداب و رسوم، من دوست دارم پارچه هایی با عطر و طعم، نور و تنفس داشته باشم، مانند ابریشم یا کتانی ظریف. او می گوید: چیزی که من در آن احساس زیبایی می کنم. "من از خرید اقلام جدید اجتناب می کنم مگر اینکه فردی را که ساخته بودم و از کجا پارچه تهیه می شد می دانم." مادلین ساچس، دوا، یک لباس تیفانی بلند سیاه و سفید ساخته شده توسط یک دوست در لس آنجلس می پوشد. ساچس بعدا توضیح داد: "همه ما در طول سالها با یکدیگر معامله کرده و به یکدیگر اهمیت داده ایم." "تجارت می تواند جامعه و فراوانی را ایجاد کند." بعضی از زنان در اینجا مراسم، مانند لیبی میسلان، سازماندهی اجتماعی را انجام می دهند. او می گوید: «من موهایم را در نوارهای ماهی بام پوشیدم زیرا من عاشق مراسم تسویه حساب کردن برای آماده شدن من برای ورود به فضای تازه هستم.» من آواز خواندم چون موهایم را به عنوان راه آماده سازی ذهنی برای گذر از یک روز کاری روزمره به یک فضای آیینی می اندیشیم. »اما این مهم نیست که چرا این زنان به دلایلی شسته اند.« ما با الهی ملاقات می کنیم. »و واقعا آنها نیز الهی هستند.


جنیفر لوپز است تکیه دادن به جدید خود دانلود مامان نگاه

جنیفر لوپز همیشه قهرمان گرمکن بوده است، با نسخه شاداب طراحی لباس از اوایل aughts شروع. چه کسی می تواند نسخه آدامسی صورتی او در "من واقعی هستم" ویدیو موسیقی خود را پوشیده فراموش کرده ام؟ sweatsuit زنانه دستخوش تجدید حیات تا این اواخر، رسوندند تا در امثال کیم کارداشیان غرب و همچنین کندال جنر. اما در حالی که غرب و جنر هر دو آنها با استیلتوز مدل دهید، چیزی برای کسانی که می توانند به یک جزء اصلی ورزشی را و آن را نگاه براق و بدون کمک از پاشنه بلند گفت وجود دارد. چنین در مورد لوپز، که بیش از آخر هفته پوشیدن گرمکن سنتی در حالی که خرید در خیابان مدیسون نیویورک از راه رسید.

ترفند برای سبک مادر-خارج از وظیفه لوپز همه پایین می آید به آنچه او آن را با جفت می شود. جدا ورزشی او شامل یک نوار سبز آهک چشم نواز پایین دست و پا، و لوپز هوشمندانه به جزئیات به یک جفت از کفش های تنیس نایک در سایه همین همسان. عینک آفتابی خلبانی آینه او نیز در به خوبی با پاپ از رنگ گره خورده است، و به حرکت نگاه گاه به گاه به قلمرو جهت جدید در حالی که هنوز هم ماندن درست به امضای او ریشه J. حقیقت.


پاشنه بلند - ملزومات برای هر زن

تنها چند مقاله از کمد لباس یک زن که بیشتر بر از شلوار جین خوب، لباس سیاه کوچک، و یک جفت کفش پاشنه اعتماد از توافق وجود دارد. آگاهی از این که شما دنبال بهترین خود را در یک لباس به شما می دهد اعتماد به نفس این است که غیر قابل مقاومت. اگر شما می خواهم به صحبت از شهر هر بار که شما گام به گام، خود را به نفع و پیدا کردن یک جفت (یا ده) از کفش پاشنه بلند که شما می توانید در زندگی می کنند. هر زن باید حداقل سه جفت پاشنه به طوری که هیچ مهم نیست چه نوع رویداد به خودی خود نشان داد، آماده است تا آن سنگ خواهد بود.

اگر شما واقعا هرگز زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد کفش و چگونه آنها می توانید کمد لباس خود را تکمیل، شما باید بدانید که همه بالا پاشنه ایجاد نمی برابر. ترین خانم موافقم که یک زن و شوهر دسته های مختلف از کفش پاشنه بلند، و به منظور مطمئن شوید که تمام پایگاه های خود را پوشش داده می شوند وجود دارد، شما در حال رفتن به می خواهید بدانید که آنهایی که شما نیاز دارید، و آنهایی که شما نمی کنند. انواع اصلی از کفش پاشنه بلند هستند گوه، پمپ و دشنه.Siren Heels, How would you style these? http://keep.com/siren-heels-by-ashley_lettich/k/02Unz9gBL_/:

نوع اول از کفش پاشنه بلند که آن را برای هر زن به خود ضروری است، یک جفت پمپ ارتفاع اواسط است، معمولا در همه رنگ هدف مانند قهوه ای سیاه و سفید، بژ یا تیره است. برای کسانی که کمد بسیار خلاق، شما همچنین ممکن است مانند اضافه کردن یک جفت کفش پاشنه از این انواع که سفید، کرم یا قرمز هستند، به عنوان این رنگ های جامد هنوز هم می تواند با بسیاری از انواع مختلف از لباس های همسان. اگر شما فقط می توانید استطاعت یک نوع از کفش پاشنه بلند، پمپ سیاه و سفید باید آن باشد. تست از بسیاری از سبک ها و پاشنه، اما شما احتمالا باید دریابید که راحت ترین پاشنه در حدود یک و نیم تا دو اینچ است که از چرم یا چرم جیر ساخته شده است. حتی اگر آنها ارزان تر هستید، شما باید مواد مصنوعی اجتناب کنند، زیرا آنها نمی خواهند به پاهای شما مطابقت است.

بعد، بسیاری از زنان در نظر قاچ و silettos به دیگر کفش پاشنه ضروری است. اگر دوست دارید به احساس زیبا و قد بلند در بهار و تابستان لباس های خود را، معمولا هیچ چیز بهتر از پاشنه گوه ناز وجود دارد. آنها کف جامد و معمولا بسیار آسان تر به راه رفتن در نسبت به دیگر کفش پاشنه ضروری بالا استیلتوز. در حالی که هر کمد لباس خواستار یک جفت کفش پاشنه که بالاتر از سه اینچ هستند، آنها کاملا در باشگاه و یا شرایط دیگر سکسی ضروری است.


تماس فی داناوی-آدم سلمان می خواهد به شما نگاه کنید در او جدید مشخصات

"من نمی خواهم به انجام کاری که در حال حاضر در بازار است. من احساس می کنم مثل محصول به اندازه کافی در جهان وجود دارد. "بنابراین می گوید آدم سلمان از آخرین همکاری خود را با عینک آفتابی استرالیا نام تجاری لو مشخصات. طیف وسیعی از چهار سبک، در رنگ های غروب آفتاب با لنز انعکاسی، واقعا بر خلاف هر گونه دیگر عینک شما را دیده ام. با الهام از تخت، نقشه فوق العاده اشباع از پاتریک ناگل، طیف وسیعی دارد خفا، شیطان، اگر نه احساس کمی مربوط به اینده به آن، با خطوط تیز و یک "بیا اینجا" درخواست تجدید نظر. بدون تعجب، پس از آن که دخترا بد 2017 در حال حاضر با پوشیدن لنز، از جی جی به بلا به همکار دیرین سلمان است، ریحانا.

"گرسنگی سبک گربه چشم اصلی بود و آن را به فروش می رسد، بلافاصله، می گوید:" سلمان این شگفتی یک نام دختران که برای همکاری اصلی سلمان از اغراق آمیز گربه چشم ها، در سال 2015. راه اندازی شروع به پریدن کرد بودند. "بنابراین بسیاری از دختران مانند، شد" من می خواهم که من نیاز است که، که در آن می توانید من هنوز هم آن را دریافت؟ "که تقاضاهای مصرانه برای شکل تشویق طراح به دنبال مشاوره از توطئه شیک خود برای محدوده دوم خود را. "من همیشه من رفتن به دختران که من دوست دارم به سعی کنید چیزهای در و نظرات خود را داشته باشد. من نمونه ها داشت و آنها را در یک دسته از دوستان سعی کردم، صحبت کردن به آنها در مورد چگونه آنها را دوست خود عینک آفتابی، اشکال، و چه آنها را دوست ندارند. "

که است که می گویند سایه سلمان فقط برای خانم ها می باشد. "مردم همیشه بپرسید که آیا من قصد دارم به انجام خط مردان و یا اگر من فکر کردن در مورد سیالیت جنسیت. به نظر من، من فکر می کنم پسر نگاه بزرگ در لباس، پسران نگاه بزرگ در دامن و پسران نگاه بزرگ در این عینک، "او می گوید ماده می نمود. "به طور خاص، من فکر می کنم فلکس، سبک تر مربع کردن، برای هر دو جنس بیشتر است." این سبک تساوی نام خود را از "وسلی اسنایپس در تیغه ملاقات کبرا دیوانه،" یادداشت سلمان. "آن دو مرد که الهام گرفته از نگاه است. خطوط گرافیک سخت بر روی صورت فقط یک چیز کامل، من فکر می کنم. "

بنابراین کسی که سلمان می خواهید برای دیدن در مشخصات جدید خود را؟ "من فکر می کنم اگر من می تواند از فی داناوی به پوشیدن یک جفت، من را فرو ریختن،" او می گوید. "من می توانم خوشحال می میرند."


لباس عروسی ارزان: چگونه برای نگاه و خرید یک لباس مقرون به صرفه

هر عروس می خواهد به دنبال بهترین او در روز بزرگ او، اما هر عروس می تواند یک لباس شب عروسی طراح استطاعت. مقدار زیادی از لباس عروسی ارزان وجود دارد خارج وجود دارد، مشکل این است که پیدا کردن یکی که به نظر نمی ارزان است. این قطعا بیش از حد به بخواهید به می خواهید یک لباس مقرون به صرفه است که هنوز هم به نظر می رسد بزرگ است. اگر شما یک عروس که در بودجه تنگ و نمی توانیم به صرف هزاران دلار در لباس عروسی می باشد، شما تنها نیستید. خوشبختانه گزینه های بسیاری برای شما برای پیدا کردن لباس مناسب بدون شکستن بانک وجود دارد.limor rosen 2017 bridal off the shoulder sweetheart neckline lace heavily embellished bodice skirt side split sexy elegant a  line wedding dress scoop back long train (iris) mv:

بدیهی است کیفیت لباس عروسی مهم است. شما نمی خواهید به رها کردن با کیفیت خوب برای صرفه جویی در برخی از پول اضافی. چیزی که با لباس عروسی است که آنها به معنای یک بار استفاده می شود. این مهم است که شما راحت در لباس هستند، اما نه به عنوان مهم است که تمام زنگ ها و سوت. در عوض به دنبال برای لباس با خم کن کاغذ عجیب و یا تزئینات دیگر، سعی کنید برای رفتن با چیزی که کمی ساده تر. شما می توانید لباس عروسی ارزان براق و پیچیده پیدا کردن و جفت آن را با برخی از جواهرات چشم نواز است.

پارچه مانند ورقه و تافته می تواند بسیار پر هزینه است. چرا یک نسخه کوتاه تر در این پارچه های زیبا را امتحان کنید؟ پارچه دیگر مانند ساتن در انواع قیمت آمده، به دلیل کیفیت ممکن است کمی متفاوت. اگر شما تصمیم به خرید یک لباس ساتن، برای آنهایی که بیشتر مقرون به صرفه است. این مانند هر کسی می تواند به تفاوت.

لباس عروسی ارزان قیمت می تواند در تعدادی از مکان های پیدا شده است. می زنجیر لباس عروس تخفیف مانند لباس عروس دیوید وجود دارد. لباسهای اینجا به طور کلی خارج از دندانه دار کردن، اما یک انتخاب عظیمی از سبک های که در بسیاری از اندازه وجود دارد. پس از فروش نمونه وجود دارد. بسیاری از بوتیک لباس عروس می خرید و فروش نمونه در زمان های خاصی از سال را زمانی که آنها باید موجودی جدید اضافه کنید. انجام تحقیقات خود را برای دیدن اگر شما می توانید در یکی از کسانی که برای طراح لباس در تخفیف عمیق است. است لباس دوست داشتنی دست دوم است که می تواند در فروشگاه های پرنعمت وجود دارد. بازدید از چند فروشگاه ها و از فروشنده بپرسید به طور خاص اگر آنها حمل هر لباس عروسی از آنجا که برخی بیش از حد بزرگ نمایش داده می شود از جلو هستند. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم فروشگاه های آنلاین در حال تبدیل شدن بسیار محبوب حتی برای لباس عروسی. بسیاری از لباس های طراح اند تکرار شده است و در کسری از هزینه اصلی به فروش می رسد آنلاین.

حتی اگر شما ممکن است قادر به پرداخت هزینه لباس عروسی فانتزی در بوتیک عروسی، آن را هنوز هم یک ایده خوب برای راه اندازی یک قرار ملاقات برای اتصالات. دلیل آن این است که آن را همیشه یک ایده خوب برای سعی کنید در لباس. برخی از گزینه های قبل مورد بحث آن را غیر ممکن به انجام این کار. قبل از اینکه شما شروع به برای لباس عروسی ارزان نگاه کنید، به یک زن و شوهر از اتصالات به انتخاب یک سبک است که به نظر می رسد برای نوع بدن خود را. هنگامی که شما یک ایده خوب از چه لباس خواب خود را قرار است به مانند نگاه کنید، شما می توانید در خارج وجود دارد و جستجو برای جایگزین مقرون به صرفه تر است.

اگر شما خرید یک لباس است که خارج از قفسه و یا از برخی از وب سایت، بیش از احتمال آن شما را کاملا متناسب نیست. بوتیک لباس عروس باید عروس در آمده برای تغییرات، معمولا تا 3 بار. اگر شما می توانید یک خیاط حرفه ای با تجربه قبلی ساخت تغییرات برای لباس عروسی پیدا کنید، شما نمی خواهد که در مورد خرید یک لباس است که کاملا متناسب نگران باشید. فقط مطمئن شوید که شما خرید لباس در پیش به طوری که مقدار زیادی از زمان برای تغییرات وجود دارد.


لباس تحت تاثیر قرار - سبک مدل لباس برای شما

لباس PROM یکی از جنبه های مهم هر مدل است. اکثر دختران جوان توافق می کنید که شما فقط یک شانس به تحت تاثیر قرار دادن (مگر اینکه شما به اندازه کافی خوش شانس به مجلس رقص رسمی دبیرستان شخص دیگری خواسته شود هستید). پارگی کیسه آب است به یک روز بیشتر از پیش بینی در زندگی یک دبیرستان ارشد بوده است. شاید یک دوم نزدیک به فارغ التحصیلی، بنابراین انتخاب لباس مناسب بسیار مهم است.Unique Tulle Prom Dress,Applique Long Prom Dress With Side Slit,Sleeveless Prom Dress,Formal Dress,Prom Dresses 2017:

نکته مهم در مورد سبک های مدل لباس این است که سبک های زیادی برای انتخاب از وجود دارد. بسیاری از این دختران می توانید الهام بخش فقط در مورد هر باند، فیلم، مجله و یا مشهور است. حتی اگر این پارگی کیسه آب است و شما فقط در مورد هر چیزی به لباس چشمگیر ترین در این مراسم را انجام دهید، شما هنوز هم نیاز به انتخاب یک لباس است که مناسب نوع بدن خود را. اگر شما کوتاه است، یک مدل لباس طول زانو می تواند به شما عدالت در حالی که دختران باریک بلندتر نگاه بزرگ در لباس بلند و یا کوتاه است. خوشبختانه، آرایه ای از لباس محبوب وجود دارد، به طوری که اکثریت دختران پیدا کردن چیزی بیش از مناسب است.

رنگ های روشن و الگوهای بسیار محبوب در میان نوجوانان هستند اما هنوز هم بسیاری ترجیح می دهند تن با مداد رنگی نرمتر است. لباس بدون بند نگاه خوب با هر نوع بدن، اما گردن افسار نیز می تواند بسیار زیبا باشد. شکاف در اوایل سال 1990 بسیار شیک بود، اما امروز از نعمت کاهش یافته است، و این یک سبک است که باید از آن اجتناب است.

سبک مدل لباس - نسخه هالیوود
بزرگ ایده های مدل لباس همچنین می توانید از تصاویر متحرک گرفته شده است. در حالی که از دیدن یک لباس بر روی یکی از افراد مشهور مورد علاقه خود را، شما واقعا باید قادر به دیدن اگر دوست دارید سبک از لباس یا نه. اکثر لباس دیده بر روی صفحه نمایش را می توان در فروشگاه ها یافت، به طوری که نیاز به استخدام یک خیاط زنانه برای از نو خلق این طرح لازم نیست.

"دبیرستان موزیکال" یکی از فیلم های محبوب ترین های امروز میان نوجوانان است. نه تنها موسیقی جاذب آن ما را آواز همراه است، اما فیلم ستاره شایان ستایش توجه ما قرار گرفته است. با "دبیرستان موزیکال 3" تم که بر روی یک مدل بر اساس، طرح مدل لباس از فیلم الهام گرفته اند بسیاری از Prom می رود و تبدیل به یکی از سبک های مدل لباس محبوب ترین درخواست شده است. بازیگران در فیلم برای لباس طول زانو خود را با برخی از تازه ترین رنگ در خارج وجود دارد شناخته شده است. آنها با یا بدون تسمه آمده و شعله ور شدن از کمر. ناز و شایان ستایش آنها بسیاری از انواع بدن مکمل.

چه کسی می تواند کیت هادسون به رنگ زرد لباس ساتن بلند خود را در "چگونه به از دست دادن یک پسر در 10 روز" یا مدل لباس راشل لی کوک در فراموش کردن »او و همه این." اما آن است که همیشه افراد مشهور در لباس روی صفحه نمایش است که نوجوانان جوان کپی کردن سبک های آنها می باشد. اکثر سبک های مدل لباس و الهام بخش از چه ستاره های فیلم با پوشیدن بر روی فرش قرمز گرفته شده است. با طراحی محبوب ترین در بودن فرش لباس شب قرمز، بسیاری از زنان جوان برای امید بستن به طولانی، بدن بغل کردن لباس ساتن با تزئینات DIAMANTE یا لباس کلاسیک سیندرلا که از جا در رفتن است. این لباس لازم طرح های زیبا و نشان می دهد بلوغ و پیچیدگی.

بسیاری از دختران در سن مدرسه این روزها با پوشیدن مدل لباس که دور بیش از حد آشکار است. متصل به بدن با نوار چسب دو طرفه و افشای فقط در مورد هر تکه از پوست در بدن شما یک نگاه برای زرق و برق دار DAREDEVILS شهر ما است و واقعا برای پارگی کیسه آب مناسب نیست. نه تنها برخی از این لباس نگاه بی ارزش، بسیاری از آنها تقریبا غیر ممکن است برای نگه داشتن با هم. شانس شما خواهد شب صرف ساخت مطمئن شوید که شما لباس خود را از دست دادن نیست در دسترس نباشد.

از باند فرودگاه به مجلات به ... شما؟
انتخاب برای از نو خلق یک لباس کردن باند فرودگاه برای پارگی کیسه آب شما می تواند بسیار جسورانه است. اگر چه شما مطمئن شوید که از آخرین روند خواهد بود آن است که همیشه ایده خوبی نیست. ترین لباس باند بسیار ضخیم هستند و برخی می تواند مانند هیچ چیز تا کنون دیده ام پیش از نگاه. هنگام تصمیم گیری برای رفتن به این مسیر، مطمئن شوید که شما چیزی است که پوشیدنی و یک مقدار زیادی از خیره بد نیست را انتخاب نمایید. لباس بسیار ساده واقعا می تواند از زیبایی خود را. شما می خواهید برای چه عالی به شما نگاه یاد می شود، که چه مسخره است.

برخی از طراحان را انتخاب کنید به اظهارات و آنها با استفاده از باند را به عنوان یک پلت فرم به خلاق. با این حال، طراحان این کار را انجام ایجاد لباس های که برای حافظه های فوق مناسب هستند و در تنظیم روند و آینده وجود دارد. فقط مراقب باشید که نه بین دو اشتباه گرفته شود.

مجلات همچنین محل بزرگی برای به دست آوردن ایده هایی برای مدل لباس می باشد. برخی از سبک های محبوب ترین لباس ها از مجلات مد مانند وگ، مجله هفده و ال گرفته شده است. آنها معمولا نمایش داده خواهد شد طرح هایی که مرسوم، مد روز در حال حاضر، خیلی زود مرسوم، مد روز خواهد بود، و یا احتمالا سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل که هنوز در می باشد. همچنین شما می خواهد یک ایده از چه چیزی برای پوشیدن نیست. حتی سوپر می توانید در برخی از لباس های نگاه بد.


سابقه شهری و روند فعلی نام گردنبند

ستاره های هالیوود و خوانندگان مانند مدونا، J.Lo، MC چکش، و بسیاری دیگر را ساخته اند آن را بیشتر مد روز برای پوشیدن گردنبند نام. در حالی که برخی از آن را به سادگی به عنوان یک بیانیه مد فکر می کنم، گردنبند نام نیز تاریخ منحصر به فرد خود را داشته باشد. گردنبند نقره ای نام و یا یکی در طلا را در اطراف برای چند دهه بوده است و به خصوص در 1980s به دلیل افزایش از سبک هاپ شهری و ران طور فزاینده ای محبوب تبدیل شد. با این حال، در نظر گرفتن نگاه بیشتر به عقب در تاریخ، آن را ثبت شد از بردگان تازه آزاد تغییر نام خود را. بود نیاز به آمریکایی های آفریقایی تبار به تغییر نام آنها وجود دارد. با نگاهی به گذشته آن را از یک شروع جدید سخن گفت، یک هویت جدید. در آن زمان، مهم به آمده تا با یک نام منحصر به فرد برای ایجاد یک هویت بود.14kt gold and teardrop diamond drip choker necklace – Luna Skye:

زمانی که به دنبال یک گردنبند شخصی، می توان یک ایده یا احساس از شخصیت پوشنده لباس. یک ناشر به اشتراک گذاشته که مادران سعی خواهد کرد به صرفه جویی در همه سکه که آنها می توانند به منظور پرداخت هزینه یک گردنبند و جواهرات برای یک کمی خود را به طوری که دختران کوچک خود را می تواند احساس می کنند که مهم بودند و آنها کسی خاص بود.

روند در میان جامعه آمریکایی های آفریقایی تبار در نهایت توسط دیگران در جامعه جذب شده است. در طرف مقابل کل ما می توانید ببینید که جنسیت در کری شهر ساخته شده آن را به طور فزاینده ای محبوب تر و حتی آن را به نام "محله یهودی نشین طلا." حتی اگر آن است که توسط اعضای و پس زمینه از جامعه های مختلف پوشیده است، کلیشه و به رسمیت شناختن که سبک از آفریقایی-آمریکایی، شهری، جامعه هیپ هاپ ظهور وجود دارد. سبک است در ادامه به تغییر به عنوان بسیاری از استفاده کنندگان همچنین ساخت گردنبند نام شخصی با صفت.

مختلف نام گردنبند طرح در بازار در دسترس هستند امروز. آن را تبدیل به یک ایده هدیه طور فزاینده ای محبوب و قابل توجهی مد روز برای پوشیدن. گردنبند پلاک را می توان به هر صورت آن است که آیا رسمی یا غیر رسمی است استفاده می شود. مانند کری، او عینک گردنبند او که آیا او در شلوار جین و تی شرت یا یک لباس زیبا سیاه و سفید تن کرده است.

قیمت طلا و جواهر شخصی و یا یک گردنبند با نام در محدوده های مختلف آمده است. برخی در حال حاضر ساخته شده است و می تواند در مراکز مانند یک گردنبند نام کودکان در بر داشت. با این حال، ممکن است به طراحی یک خود را به آن را به ویژه سفارشی است که می دهد دهنده خیابان برای نمایش را خود را در پوشنده لباس. چیزهایی که به نظر اندازه، رنگ، طول زنجیره، و حتی چگونه بسیاری از الماس یکی خواهم برای قرار دادن بر روی آن است. آیکون مانند خرس عروسکی و عروسک همچنین می توانید بر روی گردنبند قرار داده می شود. نام کودکان گردنبند همچنین می توانید طراحی شود. این باعث می شود یک هدیه بسیار زیبا که می تواند یک موروثی گذشت در آینده است.


چگونه به نگاه خوب در هنگام پوشیدن شلوار جین

شلوار جین، شلوار جین، شلوار جین، آنها همه جا هستند، و برای اکثریت مایه تاسف است که هیچ ایده چگونه به پوشیدن آخرین مد، می تواند یک منطقه فاجعه برای بسیاری از ما اثبات کند. آیا شما عاشق شلوار جین لاغر، شلوار جین سبک هویج، یا شلوار جین سبک دوست پسر، چند تکنیک جهانی به اعمال می شود که پوشیدن شلوار جین وجود دارد، و در اینجا، ما را به تکنیک های مربوط به توجه توصیف می کنند.

در مرحله اول، هرگز در این بازی با نام قرار داده است. شما لازم نیست که به لاغر به پوشیدن شلوار جین لاغر، و نه مانند هویج نگاهی به پوشیدن شلوار جین هویج، و نه در یک رابطه می شود به پوشیدن شلوار جین دوست پسر! استفاده از نام تنها به درک نگاه، به اطلاع هر فرض در مورد کسی که می تواند و که می تواند یک سبک خاص لباس نیست.

منحنی ها و مسائل :

مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید این است که سخت تر مناسب، بیشتر به منحنی را نشان داد. شلوار جین لاغر برجسته منحنی، اگر شما احساس می کنید که شما می خواهید منحنی نشان می دهد نیست، بنابراین انتخاب کردن برای یک پای راست فرم اتصالات، به جای یک جا تنگ. بیش از حد جین شل اضافه فله، بنابراین شما را به نظر می رسد بزرگتر از شما هستند، اگر شما احساس می کنید اضافه وزن دارند، اجتناب از شلوار جین دوست پسر. شلوار جین را برای زنان هویج با منحنی و همچنین برای زنان بدون منحنی بزرگ هستند، آنها به عنوان مناسب فرم در بالا هستند، اما مخروطی به یک پا باریک در پایین، برجسته منحنی ها، هنوز باریک پا.

چه چیزی برای پوشیدن با سبک های مختلف شلوار جین


به عنوان یک قاعده کلی، شما باید لباس خود را تعادل می باشد. اگر بالای شما تنگ است، و سپس شما باید شلوار اتصالات شل تر می پوشند، اگر شلوار خود را تنگ و سپس شما باید بالا شل تر می پوشند. در مقابل، با این حال، اگر بالای شما با پوشیدن فرم مناسب است، شلوار سپس فرم اتصالات بهترین هستند، زیرا آنها نه شل و نه تنگ است.

با شلوار جین بسیار تنگ است، مانند شلوار جین لاغر، شما باید در صدر طولانی و شناور که رسیدن به بالای باسن خود را حداقل لباس - آنها باید طول باسن یا بیشتر باشد.

با شلوار جین به سبک دوست پسر و شلوار جین سبک هویج، شما باید یک جا تنگ بالا که نباید بیش از باسن خود را بدون شود پوشند. با سبک دوست پسر، تاپ شلوار جین دیگر شما را به نظر می رسد کوتاه تر و stouter تر از شما هستند، با سبک های هویج شلوار جین؛ تاپس دیگر پنهان بالای شلوار جین، که بخشی کانونی از ساز و برگ.

کفش

هنگامی که پوشیدن شلوار جین سبک لاغر، بهترین سبک کفش برای پوشیدن هر که ورزش پاشنه (مگر اینکه شما بسیار بلند، که در این صورت شما می توانید با آپارتمان پوشیدن دریافت هستند). اگر شما واقعا می خواهید به پوشیدن کفش تخت، پس از آن مطمئن شوید که آنها را نشان می دهد برخی از گوشت، بنابراین صندل پهلوان از جان گذشته ایده آل هستند.

با شلوار جین سبک هویج و یا شلوار جین سبک دوست پسر، شما باید برای آپارتمان انتخاب کردن. چکمه های کابوی، پوتین نظامی، چکمه های UGG سبک، و چکمه های بیابان همه مناسب است.