خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
عینک افتابی اصل
دانلود کتاب
نسیم آسایش لابی من
لوله استیل
سایت همسریابی
وبلاگ روون

وبلاگ روون

پاشنه بلند - ملزومات برای هر زن


تنها چند مقاله از کمد لباس یک زن که بیشتر بر از شلوار جین خوب، لباس سیاه کوچک، و یک جفت کفش پاشنه اعتماد از توافق وجود دارد. آگاهی از این که شما دنبال بهترین خود را در یک لباس به شما می دهد اعتماد به نفس این است که غیر قابل مقاومت. اگر شما می خواهم به صحبت از شهر هر بار که شما گام به گام، خود را به نفع و پیدا کردن یک جفت (یا ده) از کفش پاشنه بلند که شما می توانید در زندگی می کنند. هر زن باید حداقل سه جفت پاشنه به طوری که هیچ مهم نیست چه نوع رویداد به خودی خود نشان داد، آماده است تا آن سنگ خواهد بود.

اگر شما واقعا هرگز زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد کفش و چگونه آنها می توانید کمد لباس خود را تکمیل، شما باید بدانید که همه بالا پاشنه ایجاد نمی برابر. ترین خانم موافقم که یک زن و شوهر دسته های مختلف از کفش پاشنه بلند، و به منظور مطمئن شوید که تمام پایگاه های خود را پوشش داده می شوند وجود دارد، شما در حال رفتن به می خواهید بدانید که آنهایی که شما نیاز دارید، و آنهایی که شما نمی کنند. انواع اصلی از کفش پاشنه بلند هستند گوه، پمپ و دشنه.Siren Heels, How would you style these? http://keep.com/siren-heels-by-ashley_lettich/k/02Unz9gBL_/:

نوع اول از کفش پاشنه بلند که آن را برای هر زن به خود ضروری است، یک جفت پمپ ارتفاع اواسط است، معمولا در همه رنگ هدف مانند قهوه ای سیاه و سفید، بژ یا تیره است. برای کسانی که کمد بسیار خلاق، شما همچنین ممکن است مانند اضافه کردن یک جفت کفش پاشنه از این انواع که سفید، کرم یا قرمز هستند، به عنوان این رنگ های جامد هنوز هم می تواند با بسیاری از انواع مختلف از لباس های همسان. اگر شما فقط می توانید استطاعت یک نوع از کفش پاشنه بلند، پمپ سیاه و سفید باید آن باشد. تست از بسیاری از سبک ها و پاشنه، اما شما احتمالا باید دریابید که راحت ترین پاشنه در حدود یک و نیم تا دو اینچ است که از چرم یا چرم جیر ساخته شده است. حتی اگر آنها ارزان تر هستید، شما باید مواد مصنوعی اجتناب کنند، زیرا آنها نمی خواهند به پاهای شما مطابقت است.

بعد، بسیاری از زنان در نظر قاچ و silettos به دیگر کفش پاشنه ضروری است. اگر دوست دارید به احساس زیبا و قد بلند در بهار و تابستان لباس های خود را، معمولا هیچ چیز بهتر از پاشنه گوه ناز وجود دارد. آنها کف جامد و معمولا بسیار آسان تر به راه رفتن در نسبت به دیگر کفش پاشنه ضروری بالا استیلتوز. در حالی که هر کمد لباس خواستار یک جفت کفش پاشنه که بالاتر از سه اینچ هستند، آنها کاملا در باشگاه و یا شرایط دیگر سکسی ضروری است.like
امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در چهارشنبه 20 ارديبهشت 1396ساعت 13:09 توسط rowen |

تماس فی داناوی-آدم سلمان می خواهد به شما نگاه کنید در او جدید مشخصات


"من نمی خواهم به انجام کاری که در حال حاضر در بازار است. من احساس می کنم مثل محصول به اندازه کافی در جهان وجود دارد. "بنابراین می گوید آدم سلمان از آخرین همکاری خود را با عینک آفتابی استرالیا نام تجاری لو مشخصات. طیف وسیعی از چهار سبک، در رنگ های غروب آفتاب با لنز انعکاسی، واقعا بر خلاف هر گونه دیگر عینک شما را دیده ام. با الهام از تخت، نقشه فوق العاده اشباع از پاتریک ناگل، طیف وسیعی دارد خفا، شیطان، اگر نه احساس کمی مربوط به اینده به آن، با خطوط تیز و یک "بیا اینجا" درخواست تجدید نظر. بدون تعجب، پس از آن که دخترا بد 2017 در حال حاضر با پوشیدن لنز، از جی جی به بلا به همکار دیرین سلمان است، ریحانا.

"گرسنگی سبک گربه چشم اصلی بود و آن را به فروش می رسد، بلافاصله، می گوید:" سلمان این شگفتی یک نام دختران که برای همکاری اصلی سلمان از اغراق آمیز گربه چشم ها، در سال 2015. راه اندازی شروع به پریدن کرد بودند. "بنابراین بسیاری از دختران مانند، شد" من می خواهم که من نیاز است که، که در آن می توانید من هنوز هم آن را دریافت؟ "که تقاضاهای مصرانه برای شکل تشویق طراح به دنبال مشاوره از توطئه شیک خود برای محدوده دوم خود را. "من همیشه من رفتن به دختران که من دوست دارم به سعی کنید چیزهای در و نظرات خود را داشته باشد. من نمونه ها داشت و آنها را در یک دسته از دوستان سعی کردم، صحبت کردن به آنها در مورد چگونه آنها را دوست خود عینک آفتابی، اشکال، و چه آنها را دوست ندارند. "

که است که می گویند سایه سلمان فقط برای خانم ها می باشد. "مردم همیشه بپرسید که آیا من قصد دارم به انجام خط مردان و یا اگر من فکر کردن در مورد سیالیت جنسیت. به نظر من، من فکر می کنم پسر نگاه بزرگ در لباس، پسران نگاه بزرگ در دامن و پسران نگاه بزرگ در این عینک، "او می گوید ماده می نمود. "به طور خاص، من فکر می کنم فلکس، سبک تر مربع کردن، برای هر دو جنس بیشتر است." این سبک تساوی نام خود را از "وسلی اسنایپس در تیغه ملاقات کبرا دیوانه،" یادداشت سلمان. "آن دو مرد که الهام گرفته از نگاه است. خطوط گرافیک سخت بر روی صورت فقط یک چیز کامل، من فکر می کنم. "

بنابراین کسی که سلمان می خواهید برای دیدن در مشخصات جدید خود را؟ "من فکر می کنم اگر من می تواند از فی داناوی به پوشیدن یک جفت، من را فرو ریختن،" او می گوید. "من می توانم خوشحال می میرند."like
امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در چهارشنبه 6 ارديبهشت 1396ساعت 8:11 توسط rowen |

لباس عروسی ارزان: چگونه برای نگاه و خرید یک لباس مقرون به صرفه


هر عروس می خواهد به دنبال بهترین او در روز بزرگ او، اما هر عروس می تواند یک لباس شب عروسی طراح استطاعت. مقدار زیادی از لباس عروسی ارزان وجود دارد خارج وجود دارد، مشکل این است که پیدا کردن یکی که به نظر نمی ارزان است. این قطعا بیش از حد به بخواهید به می خواهید یک لباس مقرون به صرفه است که هنوز هم به نظر می رسد بزرگ است. اگر شما یک عروس که در بودجه تنگ و نمی توانیم به صرف هزاران دلار در لباس عروسی می باشد، شما تنها نیستید. خوشبختانه گزینه های بسیاری برای شما برای پیدا کردن لباس مناسب بدون شکستن بانک وجود دارد.limor rosen 2017 bridal off the shoulder sweetheart neckline lace heavily embellished bodice skirt side split sexy elegant a  line wedding dress scoop back long train (iris) mv:

بدیهی است کیفیت لباس عروسی مهم است. شما نمی خواهید به رها کردن با کیفیت خوب برای صرفه جویی در برخی از پول اضافی. چیزی که با لباس عروسی است که آنها به معنای یک بار استفاده می شود. این مهم است که شما راحت در لباس هستند، اما نه به عنوان مهم است که تمام زنگ ها و سوت. در عوض به دنبال برای لباس با خم کن کاغذ عجیب و یا تزئینات دیگر، سعی کنید برای رفتن با چیزی که کمی ساده تر. شما می توانید لباس عروسی ارزان براق و پیچیده پیدا کردن و جفت آن را با برخی از جواهرات چشم نواز است.

پارچه مانند ورقه و تافته می تواند بسیار پر هزینه است. چرا یک نسخه کوتاه تر در این پارچه های زیبا را امتحان کنید؟ پارچه دیگر مانند ساتن در انواع قیمت آمده، به دلیل کیفیت ممکن است کمی متفاوت. اگر شما تصمیم به خرید یک لباس ساتن، برای آنهایی که بیشتر مقرون به صرفه است. این مانند هر کسی می تواند به تفاوت.

لباس عروسی ارزان قیمت می تواند در تعدادی از مکان های پیدا شده است. می زنجیر لباس عروس تخفیف مانند لباس عروس دیوید وجود دارد. لباسهای اینجا به طور کلی خارج از دندانه دار کردن، اما یک انتخاب عظیمی از سبک های که در بسیاری از اندازه وجود دارد. پس از فروش نمونه وجود دارد. بسیاری از بوتیک لباس عروس می خرید و فروش نمونه در زمان های خاصی از سال را زمانی که آنها باید موجودی جدید اضافه کنید. انجام تحقیقات خود را برای دیدن اگر شما می توانید در یکی از کسانی که برای طراح لباس در تخفیف عمیق است. است لباس دوست داشتنی دست دوم است که می تواند در فروشگاه های پرنعمت وجود دارد. بازدید از چند فروشگاه ها و از فروشنده بپرسید به طور خاص اگر آنها حمل هر لباس عروسی از آنجا که برخی بیش از حد بزرگ نمایش داده می شود از جلو هستند. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم فروشگاه های آنلاین در حال تبدیل شدن بسیار محبوب حتی برای لباس عروسی. بسیاری از لباس های طراح اند تکرار شده است و در کسری از هزینه اصلی به فروش می رسد آنلاین.

حتی اگر شما ممکن است قادر به پرداخت هزینه لباس عروسی فانتزی در بوتیک عروسی، آن را هنوز هم یک ایده خوب برای راه اندازی یک قرار ملاقات برای اتصالات. دلیل آن این است که آن را همیشه یک ایده خوب برای سعی کنید در لباس. برخی از گزینه های قبل مورد بحث آن را غیر ممکن به انجام این کار. قبل از اینکه شما شروع به برای لباس عروسی ارزان نگاه کنید، به یک زن و شوهر از اتصالات به انتخاب یک سبک است که به نظر می رسد برای نوع بدن خود را. هنگامی که شما یک ایده خوب از چه لباس خواب خود را قرار است به مانند نگاه کنید، شما می توانید در خارج وجود دارد و جستجو برای جایگزین مقرون به صرفه تر است.

اگر شما خرید یک لباس است که خارج از قفسه و یا از برخی از وب سایت، بیش از احتمال آن شما را کاملا متناسب نیست. بوتیک لباس عروس باید عروس در آمده برای تغییرات، معمولا تا 3 بار. اگر شما می توانید یک خیاط حرفه ای با تجربه قبلی ساخت تغییرات برای لباس عروسی پیدا کنید، شما نمی خواهد که در مورد خرید یک لباس است که کاملا متناسب نگران باشید. فقط مطمئن شوید که شما خرید لباس در پیش به طوری که مقدار زیادی از زمان برای تغییرات وجود دارد.like
امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در پنجشنبه 24 فروردين 1396ساعت 12:09 توسط rowen |

لباس تحت تاثیر قرار - سبک مدل لباس برای شما


لباس PROM یکی از جنبه های مهم هر مدل است. اکثر دختران جوان توافق می کنید که شما فقط یک شانس به تحت تاثیر قرار دادن (مگر اینکه شما به اندازه کافی خوش شانس به مجلس رقص رسمی دبیرستان شخص دیگری خواسته شود هستید). پارگی کیسه آب است به یک روز بیشتر از پیش بینی در زندگی یک دبیرستان ارشد بوده است. شاید یک دوم نزدیک به فارغ التحصیلی، بنابراین انتخاب لباس مناسب بسیار مهم است.Unique Tulle Prom Dress,Applique Long Prom Dress With Side Slit,Sleeveless Prom Dress,Formal Dress,Prom Dresses 2017:

نکته مهم در مورد سبک های مدل لباس این است که سبک های زیادی برای انتخاب از وجود دارد. بسیاری از این دختران می توانید الهام بخش فقط در مورد هر باند، فیلم، مجله و یا مشهور است. حتی اگر این پارگی کیسه آب است و شما فقط در مورد هر چیزی به لباس چشمگیر ترین در این مراسم را انجام دهید، شما هنوز هم نیاز به انتخاب یک لباس است که مناسب نوع بدن خود را. اگر شما کوتاه است، یک مدل لباس طول زانو می تواند به شما عدالت در حالی که دختران باریک بلندتر نگاه بزرگ در لباس بلند و یا کوتاه است. خوشبختانه، آرایه ای از لباس محبوب وجود دارد، به طوری که اکثریت دختران پیدا کردن چیزی بیش از مناسب است.

رنگ های روشن و الگوهای بسیار محبوب در میان نوجوانان هستند اما هنوز هم بسیاری ترجیح می دهند تن با مداد رنگی نرمتر است. لباس بدون بند نگاه خوب با هر نوع بدن، اما گردن افسار نیز می تواند بسیار زیبا باشد. شکاف در اوایل سال 1990 بسیار شیک بود، اما امروز از نعمت کاهش یافته است، و این یک سبک است که باید از آن اجتناب است.

سبک مدل لباس - نسخه هالیوود
بزرگ ایده های مدل لباس همچنین می توانید از تصاویر متحرک گرفته شده است. در حالی که از دیدن یک لباس بر روی یکی از افراد مشهور مورد علاقه خود را، شما واقعا باید قادر به دیدن اگر دوست دارید سبک از لباس یا نه. اکثر لباس دیده بر روی صفحه نمایش را می توان در فروشگاه ها یافت، به طوری که نیاز به استخدام یک خیاط زنانه برای از نو خلق این طرح لازم نیست.

"دبیرستان موزیکال" یکی از فیلم های محبوب ترین های امروز میان نوجوانان است. نه تنها موسیقی جاذب آن ما را آواز همراه است، اما فیلم ستاره شایان ستایش توجه ما قرار گرفته است. با "دبیرستان موزیکال 3" تم که بر روی یک مدل بر اساس، طرح مدل لباس از فیلم الهام گرفته اند بسیاری از Prom می رود و تبدیل به یکی از سبک های مدل لباس محبوب ترین درخواست شده است. بازیگران در فیلم برای لباس طول زانو خود را با برخی از تازه ترین رنگ در خارج وجود دارد شناخته شده است. آنها با یا بدون تسمه آمده و شعله ور شدن از کمر. ناز و شایان ستایش آنها بسیاری از انواع بدن مکمل.

چه کسی می تواند کیت هادسون به رنگ زرد لباس ساتن بلند خود را در "چگونه به از دست دادن یک پسر در 10 روز" یا مدل لباس راشل لی کوک در فراموش کردن »او و همه این." اما آن است که همیشه افراد مشهور در لباس روی صفحه نمایش است که نوجوانان جوان کپی کردن سبک های آنها می باشد. اکثر سبک های مدل لباس و الهام بخش از چه ستاره های فیلم با پوشیدن بر روی فرش قرمز گرفته شده است. با طراحی محبوب ترین در بودن فرش لباس شب قرمز، بسیاری از زنان جوان برای امید بستن به طولانی، بدن بغل کردن لباس ساتن با تزئینات DIAMANTE یا لباس کلاسیک سیندرلا که از جا در رفتن است. این لباس لازم طرح های زیبا و نشان می دهد بلوغ و پیچیدگی.

بسیاری از دختران در سن مدرسه این روزها با پوشیدن مدل لباس که دور بیش از حد آشکار است. متصل به بدن با نوار چسب دو طرفه و افشای فقط در مورد هر تکه از پوست در بدن شما یک نگاه برای زرق و برق دار DAREDEVILS شهر ما است و واقعا برای پارگی کیسه آب مناسب نیست. نه تنها برخی از این لباس نگاه بی ارزش، بسیاری از آنها تقریبا غیر ممکن است برای نگه داشتن با هم. شانس شما خواهد شب صرف ساخت مطمئن شوید که شما لباس خود را از دست دادن نیست در دسترس نباشد.

از باند فرودگاه به مجلات به ... شما؟
انتخاب برای از نو خلق یک لباس کردن باند فرودگاه برای پارگی کیسه آب شما می تواند بسیار جسورانه است. اگر چه شما مطمئن شوید که از آخرین روند خواهد بود آن است که همیشه ایده خوبی نیست. ترین لباس باند بسیار ضخیم هستند و برخی می تواند مانند هیچ چیز تا کنون دیده ام پیش از نگاه. هنگام تصمیم گیری برای رفتن به این مسیر، مطمئن شوید که شما چیزی است که پوشیدنی و یک مقدار زیادی از خیره بد نیست را انتخاب نمایید. لباس بسیار ساده واقعا می تواند از زیبایی خود را. شما می خواهید برای چه عالی به شما نگاه یاد می شود، که چه مسخره است.

برخی از طراحان را انتخاب کنید به اظهارات و آنها با استفاده از باند را به عنوان یک پلت فرم به خلاق. با این حال، طراحان این کار را انجام ایجاد لباس های که برای حافظه های فوق مناسب هستند و در تنظیم روند و آینده وجود دارد. فقط مراقب باشید که نه بین دو اشتباه گرفته شود.

مجلات همچنین محل بزرگی برای به دست آوردن ایده هایی برای مدل لباس می باشد. برخی از سبک های محبوب ترین لباس ها از مجلات مد مانند وگ، مجله هفده و ال گرفته شده است. آنها معمولا نمایش داده خواهد شد طرح هایی که مرسوم، مد روز در حال حاضر، خیلی زود مرسوم، مد روز خواهد بود، و یا احتمالا سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل که هنوز در می باشد. همچنین شما می خواهد یک ایده از چه چیزی برای پوشیدن نیست. حتی سوپر می توانید در برخی از لباس های نگاه بد.like
امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در دوشنبه 7 فروردين 1396ساعت 10:29 توسط rowen |

سابقه شهری و روند فعلی نام گردنبند


ستاره های هالیوود و خوانندگان مانند مدونا، J.Lo، MC چکش، و بسیاری دیگر را ساخته اند آن را بیشتر مد روز برای پوشیدن گردنبند نام. در حالی که برخی از آن را به سادگی به عنوان یک بیانیه مد فکر می کنم، گردنبند نام نیز تاریخ منحصر به فرد خود را داشته باشد. گردنبند نقره ای نام و یا یکی در طلا را در اطراف برای چند دهه بوده است و به خصوص در 1980s به دلیل افزایش از سبک هاپ شهری و ران طور فزاینده ای محبوب تبدیل شد. با این حال، در نظر گرفتن نگاه بیشتر به عقب در تاریخ، آن را ثبت شد از بردگان تازه آزاد تغییر نام خود را. بود نیاز به آمریکایی های آفریقایی تبار به تغییر نام آنها وجود دارد. با نگاهی به گذشته آن را از یک شروع جدید سخن گفت، یک هویت جدید. در آن زمان، مهم به آمده تا با یک نام منحصر به فرد برای ایجاد یک هویت بود.14kt gold and teardrop diamond drip choker necklace – Luna Skye:

زمانی که به دنبال یک گردنبند شخصی، می توان یک ایده یا احساس از شخصیت پوشنده لباس. یک ناشر به اشتراک گذاشته که مادران سعی خواهد کرد به صرفه جویی در همه سکه که آنها می توانند به منظور پرداخت هزینه یک گردنبند و جواهرات برای یک کمی خود را به طوری که دختران کوچک خود را می تواند احساس می کنند که مهم بودند و آنها کسی خاص بود.

روند در میان جامعه آمریکایی های آفریقایی تبار در نهایت توسط دیگران در جامعه جذب شده است. در طرف مقابل کل ما می توانید ببینید که جنسیت در کری شهر ساخته شده آن را به طور فزاینده ای محبوب تر و حتی آن را به نام "محله یهودی نشین طلا." حتی اگر آن است که توسط اعضای و پس زمینه از جامعه های مختلف پوشیده است، کلیشه و به رسمیت شناختن که سبک از آفریقایی-آمریکایی، شهری، جامعه هیپ هاپ ظهور وجود دارد. سبک است در ادامه به تغییر به عنوان بسیاری از استفاده کنندگان همچنین ساخت گردنبند نام شخصی با صفت.

مختلف نام گردنبند طرح در بازار در دسترس هستند امروز. آن را تبدیل به یک ایده هدیه طور فزاینده ای محبوب و قابل توجهی مد روز برای پوشیدن. گردنبند پلاک را می توان به هر صورت آن است که آیا رسمی یا غیر رسمی است استفاده می شود. مانند کری، او عینک گردنبند او که آیا او در شلوار جین و تی شرت یا یک لباس زیبا سیاه و سفید تن کرده است.

قیمت طلا و جواهر شخصی و یا یک گردنبند با نام در محدوده های مختلف آمده است. برخی در حال حاضر ساخته شده است و می تواند در مراکز مانند یک گردنبند نام کودکان در بر داشت. با این حال، ممکن است به طراحی یک خود را به آن را به ویژه سفارشی است که می دهد دهنده خیابان برای نمایش را خود را در پوشنده لباس. چیزهایی که به نظر اندازه، رنگ، طول زنجیره، و حتی چگونه بسیاری از الماس یکی خواهم برای قرار دادن بر روی آن است. آیکون مانند خرس عروسکی و عروسک همچنین می توانید بر روی گردنبند قرار داده می شود. نام کودکان گردنبند همچنین می توانید طراحی شود. این باعث می شود یک هدیه بسیار زیبا که می تواند یک موروثی گذشت در آینده است.like
امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در جمعه 3 دی 1395ساعت 11:52 توسط rowen |

چگونه به نگاه خوب در هنگام پوشیدن شلوار جین


شلوار جین، شلوار جین، شلوار جین، آنها همه جا هستند، و برای اکثریت مایه تاسف است که هیچ ایده چگونه به پوشیدن آخرین مد، می تواند یک منطقه فاجعه برای بسیاری از ما اثبات کند. آیا شما عاشق شلوار جین لاغر، شلوار جین سبک هویج، یا شلوار جین سبک دوست پسر، چند تکنیک جهانی به اعمال می شود که پوشیدن شلوار جین وجود دارد، و در اینجا، ما را به تکنیک های مربوط به توجه توصیف می کنند.

در مرحله اول، هرگز در این بازی با نام قرار داده است. شما لازم نیست که به لاغر به پوشیدن شلوار جین لاغر، و نه مانند هویج نگاهی به پوشیدن شلوار جین هویج، و نه در یک رابطه می شود به پوشیدن شلوار جین دوست پسر! استفاده از نام تنها به درک نگاه، به اطلاع هر فرض در مورد کسی که می تواند و که می تواند یک سبک خاص لباس نیست.

منحنی ها و مسائل :

مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید این است که سخت تر مناسب، بیشتر به منحنی را نشان داد. شلوار جین لاغر برجسته منحنی، اگر شما احساس می کنید که شما می خواهید منحنی نشان می دهد نیست، بنابراین انتخاب کردن برای یک پای راست فرم اتصالات، به جای یک جا تنگ. بیش از حد جین شل اضافه فله، بنابراین شما را به نظر می رسد بزرگتر از شما هستند، اگر شما احساس می کنید اضافه وزن دارند، اجتناب از شلوار جین دوست پسر. شلوار جین را برای زنان هویج با منحنی و همچنین برای زنان بدون منحنی بزرگ هستند، آنها به عنوان مناسب فرم در بالا هستند، اما مخروطی به یک پا باریک در پایین، برجسته منحنی ها، هنوز باریک پا.

چه چیزی برای پوشیدن با سبک های مختلف شلوار جین


به عنوان یک قاعده کلی، شما باید لباس خود را تعادل می باشد. اگر بالای شما تنگ است، و سپس شما باید شلوار اتصالات شل تر می پوشند، اگر شلوار خود را تنگ و سپس شما باید بالا شل تر می پوشند. در مقابل، با این حال، اگر بالای شما با پوشیدن فرم مناسب است، شلوار سپس فرم اتصالات بهترین هستند، زیرا آنها نه شل و نه تنگ است.

با شلوار جین بسیار تنگ است، مانند شلوار جین لاغر، شما باید در صدر طولانی و شناور که رسیدن به بالای باسن خود را حداقل لباس - آنها باید طول باسن یا بیشتر باشد.

با شلوار جین به سبک دوست پسر و شلوار جین سبک هویج، شما باید یک جا تنگ بالا که نباید بیش از باسن خود را بدون شود پوشند. با سبک دوست پسر، تاپ شلوار جین دیگر شما را به نظر می رسد کوتاه تر و stouter تر از شما هستند، با سبک های هویج شلوار جین؛ تاپس دیگر پنهان بالای شلوار جین، که بخشی کانونی از ساز و برگ.

کفش

هنگامی که پوشیدن شلوار جین سبک لاغر، بهترین سبک کفش برای پوشیدن هر که ورزش پاشنه (مگر اینکه شما بسیار بلند، که در این صورت شما می توانید با آپارتمان پوشیدن دریافت هستند). اگر شما واقعا می خواهید به پوشیدن کفش تخت، پس از آن مطمئن شوید که آنها را نشان می دهد برخی از گوشت، بنابراین صندل پهلوان از جان گذشته ایده آل هستند.

با شلوار جین سبک هویج و یا شلوار جین سبک دوست پسر، شما باید برای آپارتمان انتخاب کردن. چکمه های کابوی، پوتین نظامی، چکمه های UGG سبک، و چکمه های بیابان همه مناسب است.like
امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در جمعه 3 دی 1395ساعت 11:51 توسط rowen |

صفحه قبل 1 2 صفحه بعد