خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
عینک افتابی اصل
دانلود کتاب
نسیم آسایش لابی من
لوله استیل
سایت همسریابی
چگونه به نگاه خوب در هنگام پوشیدن شلوار جین

وبلاگ روون

چگونه به نگاه خوب در هنگام پوشیدن شلوار جین


شلوار جین، شلوار جین، شلوار جین، آنها همه جا هستند، و برای اکثریت مایه تاسف است که هیچ ایده چگونه به پوشیدن آخرین مد، می تواند یک منطقه فاجعه برای بسیاری از ما اثبات کند. آیا شما عاشق شلوار جین لاغر، شلوار جین سبک هویج، یا شلوار جین سبک دوست پسر، چند تکنیک جهانی به اعمال می شود که پوشیدن شلوار جین وجود دارد، و در اینجا، ما را به تکنیک های مربوط به توجه توصیف می کنند.

در مرحله اول، هرگز در این بازی با نام قرار داده است. شما لازم نیست که به لاغر به پوشیدن شلوار جین لاغر، و نه مانند هویج نگاهی به پوشیدن شلوار جین هویج، و نه در یک رابطه می شود به پوشیدن شلوار جین دوست پسر! استفاده از نام تنها به درک نگاه، به اطلاع هر فرض در مورد کسی که می تواند و که می تواند یک سبک خاص لباس نیست.

منحنی ها و مسائل :

مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید این است که سخت تر مناسب، بیشتر به منحنی را نشان داد. شلوار جین لاغر برجسته منحنی، اگر شما احساس می کنید که شما می خواهید منحنی نشان می دهد نیست، بنابراین انتخاب کردن برای یک پای راست فرم اتصالات، به جای یک جا تنگ. بیش از حد جین شل اضافه فله، بنابراین شما را به نظر می رسد بزرگتر از شما هستند، اگر شما احساس می کنید اضافه وزن دارند، اجتناب از شلوار جین دوست پسر. شلوار جین را برای زنان هویج با منحنی و همچنین برای زنان بدون منحنی بزرگ هستند، آنها به عنوان مناسب فرم در بالا هستند، اما مخروطی به یک پا باریک در پایین، برجسته منحنی ها، هنوز باریک پا.

چه چیزی برای پوشیدن با سبک های مختلف شلوار جین


به عنوان یک قاعده کلی، شما باید لباس خود را تعادل می باشد. اگر بالای شما تنگ است، و سپس شما باید شلوار اتصالات شل تر می پوشند، اگر شلوار خود را تنگ و سپس شما باید بالا شل تر می پوشند. در مقابل، با این حال، اگر بالای شما با پوشیدن فرم مناسب است، شلوار سپس فرم اتصالات بهترین هستند، زیرا آنها نه شل و نه تنگ است.

با شلوار جین بسیار تنگ است، مانند شلوار جین لاغر، شما باید در صدر طولانی و شناور که رسیدن به بالای باسن خود را حداقل لباس - آنها باید طول باسن یا بیشتر باشد.

با شلوار جین به سبک دوست پسر و شلوار جین سبک هویج، شما باید یک جا تنگ بالا که نباید بیش از باسن خود را بدون شود پوشند. با سبک دوست پسر، تاپ شلوار جین دیگر شما را به نظر می رسد کوتاه تر و stouter تر از شما هستند، با سبک های هویج شلوار جین؛ تاپس دیگر پنهان بالای شلوار جین، که بخشی کانونی از ساز و برگ.

کفش

هنگامی که پوشیدن شلوار جین سبک لاغر، بهترین سبک کفش برای پوشیدن هر که ورزش پاشنه (مگر اینکه شما بسیار بلند، که در این صورت شما می توانید با آپارتمان پوشیدن دریافت هستند). اگر شما واقعا می خواهید به پوشیدن کفش تخت، پس از آن مطمئن شوید که آنها را نشان می دهد برخی از گوشت، بنابراین صندل پهلوان از جان گذشته ایده آل هستند.

با شلوار جین سبک هویج و یا شلوار جین سبک دوست پسر، شما باید برای آپارتمان انتخاب کردن. چکمه های کابوی، پوتین نظامی، چکمه های UGG سبک، و چکمه های بیابان همه مناسب است.like
امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در جمعه 3 دی 1395ساعت 11:51 توسط rowen |