خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید گیفت کارت
بازی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
این نقاشی های عجیب و غریب استرلینگ گوشواره بسیار تعریف سر چرخش است

وبلاگ روون

این نقاشی های عجیب و غریب استرلینگ گوشواره بسیار تعریف سر چرخش است


واقعا داستان گوشواره های فوق العاده و دراماتیک ایجاد شده توسط Ingela Klementz-Farago و تحت برچسب Ingy Stockholm به فروش می رسد - قطعات قابل توجهی از چوب، او رنگ های زینتی و یا رنگ ها و سپس بر روی کلیپ ها - شما را مجبور به گرفتن مانند مجسمه ساز Louise Nevelson ، اکسل سلتو سرامیک و جواهرفروشانی از شکل انتزاعی اسکاندیناوی مانند سگورث پرسون، بیرون وکستریم یا الیاس کاپپی. اما، در نهایت، جایی که همه اینها آغاز شد، با پیاده رویی که کلمتس فاراهو یک روز استکهلم آفتابی در پارک سلطنتی Djurgården گرفته بود، خواهد بود. این جایی بود که او یک قطعه از درخت را که به خانه سدرمالم رفت، به سرعت به شکل مجسمه سازی برای گوشهایش تبدیل کرد.

قطعات اولیه او چند سال پیش ساخته شده بودند بسیار عظیم، فوق العاده خام و گرافیکی قدرتمند بودند؛ با رسم رسمی خط او، اندازه آنها کاهش یافته است، اگر نه جاه طلبی برای آنها. کلمتز فرگو، یک مدل پیشین و نوازنده که امروزه به عنوان نیمی از یک عکاس کار می کند با همسرش، پیتر فارگو، فروش خود را از طریق وب سایت خود آغاز کرده است و آنها نیز فقط در هنرهای معروف و صنایع دستی Svenskt Tenn، در فروشگاه و آنلاین. پس از یک فصل بهار سال 2018 نشان می دهد که هر نوع گوشواره های قابل توجهی که به طور گسترده ای از لوب ها روی بسیاری از باند ها حلق آویز شده اند-Balenciaga، Saint Laurent و Dries Van Noten- این قطعات اسرارآمیز اسکاتلندی ضبط می کنند، اما در کمتر انتظار می رود، قابل توجه، شیوه. کلمتز فاراهو بر روی تلفن متکی به طبیعت، قدرت و آنچه که می توانید با طرح های خود انجام دهید زمانی که شما آنها را نمی پوشید.

شما این گوشواره ها را با طبیعت آغاز کرده اید. چطور؟
طبیعت همیشه بخش بزرگی از زندگی من بوده است؛ این جایی است که صلح و آرامش و خلاقیت من آغاز می شود. اولین جلد رکورد من در جنگل گلوله کشیده شد و پیتر و من از طبیعت بسیار در کار ما استفاده می کنند. درختان چه معنایی برای مردم دارند. . . فقط نگه داشتن یک درخت، آغوش آن، به شما قدرت بسیار بدهد.

چگونه این را تبدیل به گوشواره Ingy استرالیا خود را؟
من همیشه با لوازم جانبی وسواس گرفتم، اما اخیرا آنها کوچکتر، مینیمالیست تر و خیلی ضعیف تولید شده اند، و با من حرف نمی زنند. من چیزی را می خواستم که روح داشته باشد، بیانیه ای صادر کرد، به من توانایی زنی داد. . . من مانند شکل های انتزاعی، وحشیانه و شکل های بزرگ گرافیکی مانند هنر لوئیز نولسون یا لوئیز بورژوازی یا طلا و جواهر می خواهم؛ به طور معمول زنانه نیست، اما کار که نیروی درونی را تحمیل می کند، یک نیروی زنانه قوی است که باید بیرون بیاید.

من دوست دارم که علیرغم ریشه های آنها در طبیعت، طلا و جواهر شما تقریبا غیرمجاز است: "گوشواره که به زمین افتاد"!
تمام قطعات من ساخته شده از مواد است که بیش از یک صد ساله، تغییر شرایط آب و هوایی، و آن را منحرف می کند. آنها یک شهابسنگ هستند و هر کدام یک نوع خاص هستند؛ اگر شما یک جفت را بخرید، فقط شما آنها را خواهید گرفت. آنها هم نامتقارن هستند؛ گوش راست و چپ متفاوت است. در آغاز، قطعات بیشتر وحشیانه بود (می خندید) و من هنوز هم آنها را واقعا بزرگ برای من، اما من شروع به ساخت قطعات کوچکتر - همان فرم وحشیانه، اما کاهش یافته است.

چه نوع از چوب شما استفاده می کنید؟
بلوط، راش، درخت، کاج . . و همه آنها محلی هستند. و سپس رنگها نیز از طبیعت می آیند: طلا و نقره از زمین، سفید برف برگرفته شده است، کبالت مانند یک آسمان طوفانی است که قرمز از زمین است.

من می شنوم که از آنها استفاده می کنید وقتی که حتی آنها را نمی پوشیدید. . . ؟
من آنها را در اطراف خانه نمایش می دهم، تقریبا مثل قطعات هنری!like
امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در شنبه 29 مهر 1396ساعت 12:46 توسط rowen |