خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید گیفت کارت
بازی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
راه خود را دنبال کنید - بایگانی استوارت وایتزمن در نمایشگاه انجمن تاریخی نیویورک است

وبلاگ روون

راه خود را دنبال کنید - بایگانی استوارت وایتزمن در نمایشگاه انجمن تاریخی نیویورک است


 

 

 

 طرفدار کفش فرش قرمز؟ شما می توانید از استوارت وایتزمن، طراح کفش، تشکر کنید. Lore آن را دارد که نشان می دهد که "صندل های میلیون دلاری" که برای لورا هریگن طراحی شده برای پوشیدن به جایزه اسکار سال 2002، دوربین کامپکت متمرکز را به تصویر کشید. این sparklers، با استفاده از کریستال های Swarovski، بازسازی شده اند - اما یکی از بیش از 100 جفت در نمایشگاه انجمن نیویورک تاریخی "راه رفتن این راه" است. اکثر کفش های نمایش داده شده از مجموعه گسترده طراح، که توسط همسرش آغاز شده است، جین گرشون ویتزمن. (علاوه بر جستجوی قطعات ارجینال، او نیز هنرمندان را به منظور ایجاد کفش های فانتزی از مواد غیر معمول به کار گرفته است.) نه تنها آنها را برای ویتزمن الهام بخشند، بلکه آنها با تکامل طراحی کفش و نقش های در حال تغییر زنان صحبت می کنند. خوب.

 
برخی از اولین قطعات در نمایشگاه با استفاده از مستقیما به طول می انجامید، به این معنی که آنها برای پاهای چپ و راست مناسب نیستند. راحت؟ نه، اما هنگامی که به کفش عروسی خراب شد، می گویند. در میان موضوعات مورد بحث در نمایشگاه جمع آوری، ارائه (چگونگی انتخاب کفش ما را انتخاب کنید پیام)، و تولید. مدتها قبل طراحان کفش زنانه مانند بث "این چکمه ها برای راه رفتن ساخته شده اند". لوین به عنوان دوستداران مطبوعات تبدیل شد، وظیفه ایجاد بالش ها و پایان دادن به زنان افتاد. در واقع، اولین اتحادیه کارگری زنان ملی در آمریکا، دختران سنت کریسپین، که در سال 1869 تأسیس شد، نمایندگان زن را به عهده داشتند.
 
ویتزمن، پدرش، سمیر وایثمن، خطی آقای سیمور را طراحی کرد، در دانشگاه وارتون (که در حال حاضر او را می آموزد) را مطالعه کرد و قصد داشت قتل بر وال استریت را انجام دهد. اما، در یک پیچ و تاب در داستان سیندرلا، او دریافت که کسب و کار کفش مناسب او. در سال 2016 وایتزمن هدایای خلاقانه را به جیووانی مورلی تحویل داد، اما او همچنان یک ناظر چشمگیر صنعت است.
 
"در 10 سال گذشته، ساق شلواری راه راه پاها را تغییر داد. به همین دلیل کسب و کار بوت کسب و کار کفش شد. دنیای کفش کتانی اکنون تغییر جدید است. "ویتزمن می گوید. او می افزاید: "زنان می خواهند کفش هایی که کار می کنند،" کفش هایی که احساس خوبی دارند، مناسب باشند. آنها می خواهند زیبایی خود را نیز داشته باشند. هیچ کس کفش را از قفسه بر نمی دارد، زیرا آن را به خوبی می فشارد - آنها حتی نمی دانند که هنوز - اما آنها تحمل نمی کند که کار نمی کند. "
 
یک عنصر که در "راه رفتن این راه" به خوبی عمل می کند، شامل سه جفت کفش ساخته شده در کارخانه Weitzman از طرح های ارائه شده توسط برندگان مسابقه طراحی کفش استوارت ویتزمن است. دانشجویانی که در منطقه مترو نیویورک خواسته بودند کفش هایی با الهام از نو آوری های مادی یا آگاهی اجتماعی ایجاد کنند. یک جفت صندل با یک پاشنه ساخته شده از کتابهای پشته ای که شمشیرهای آن را برای همه آموزش دادند توسط یک دانش آموزی که خانواده اش از کشور اصلی خود فرار کرaده بود، ارائه می شود تا او بتواند آموزش خوبی داشته باشد؛ یکی دیگر از طرح های برجسته ای که از آهنگ اعتراض بیلی جونز «میوه عجیب و غریب»، و عناصر طراحی آن، از بند از مچ پا به بند «سنگهای قیمتی» الهام گرفته شده بود، تا حدی شعر ضد نژادپرستانه این آهنگ را نشان می داد. ویتزمن اشاره کرد: "این آینده است." و این "بیدار شد".like
امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در شنبه 25 فروردين 1397ساعت 13:39 توسط rowen |