خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید گیفت کارت
بازی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
مجموعه کالفین کلاین 205W39NYC رف صیمونز قبل از پاییز در اینجا است

وبلاگ روون

مجموعه کالفین کلاین 205W39NYC رف صیمونز قبل از پاییز در اینجا است


 رف سیمونز پس از ورود به کالوین کلین در اوت 2016، قوانین خانه را بازنویسی کرده است: ترکیب مردان و زنان؛ مجددا معبد جان پاونس را به مینیمالیسم که پرچمدار بنر Madison Avenue در رنگ های الکتریکی زرد و مجسمه های استرلینگ روبی بود؛ کاردشینی ها را برای کمپین شلوار جین شرکت رزرو کنید. هر حرکت باعث شده است که نام تجاری را به مکالمه مد تبدیل کند. حتی کاهش انتشار تصاویر برای پیش مجموعه ها به نظر می رسد تنها به افزایش علاقه به آنچه سیمونز انجام می دهد، حداقل در اینجا در VQ HQ.

 
در حال حاضر، به محض اینکه گردشگری 2019 در حال رینگ شدن است، دیوئر، پیشخدمت سابق خود را در Chantilly، فرانسه هفته آینده نشان می دهد - سیمونز در حال اشتراک گذاری عکس های انتخابی خود از سری قبل از پاییز 2018 خود است، مدل شده و عکس توسط همکاری های طولانی خود را اولیویه Rizzo و Willy Vanderperre (زمان به نظر نمی رسد عجیب و غریب به نظر می رسد؛ دوازده یا بیشتر مارک های اصلی دیگر تصمیم گرفته اند که تصاویر خود را نگه دارند تا زمانی که کالاها به فروشگاه ها برسد، اما Vogue هرگز مجموعه ی ویروسی خود را ارسال نکرده است.) مجموعه ای از این شات به نظر می رسد انبار از نمایشگاه پاییز، فقط منهای کامیون های پاپ کورن باشد، و لباس ها مانند نسخه های ساده برخی از آنچه که ما در باند فرودگاه در ماه فوریه مشاهده کردیم، از جمله یک لباس لغزش ساده فریز فویل و یک تیغ تیغه تیز است. دامن شلوار موزاییک سرامیکی که سایمونز در فصل اول خود راه اندازی کرد، به ژاکت آرم های سنگین اندازه گیری شده است. و همکاری بنیاد اندی وارهول همچنان ادامه دارد، به ویژه در مورد لوازم جانبی چرم چاپ شده با گلهای پاپ هنرمند.
 
همانطور که سیمونز در کالوین کلین مستقر شده است، او مخلوط نامطلوب را قبول کرده است، و اگر او را مجددا در مورد مینیمالیسم رد کند، بازنویسی می کند. هیچ چیز در اینجا لباس های پرنسس فلاور و چکمه های فرسوده برای ناراحتی ها رقابت نمی کند، اما ترکیب پاپیون / کت و شلوار غول پیکر و لغزش های زرد با کت و شلوار کتانی Pendleton یا کت و شلوار های ورزشی و پمپ های سکسی بعید به نظر می رسد. پس از مجموعه ای از این دسته ها و صندل های حساس که در پاپ کورن از دست داده اند، بزرگترین مصرف کننده این عکس ها ممکن است این پاشنه های سکسی باشد.


like
امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در جمعه 28 ارديبهشت 1397ساعت 12:58 توسط rowen |