خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
عینک افتابی اصل
دانلود کتاب
نسیم آسایش لابی من
لوله استیل
سایت همسریابی
در پاریس، نمایشگاه جدید، به یاد آوردن اولین عکسهای یو سنت لوران می پردازد

وبلاگ روون

در پاریس، نمایشگاه جدید، به یاد آوردن اولین عکسهای یو سنت لوران می پردازد


 

 

نمایشگاه جدید لذت بخش با عنوان «یو سنت لوران، نقاشی های زودگذر» در Fondation Pierre Bergé-Yves Saint Laurent در پاریس، نمایش هایی از اولین آثار هنرمند برجسته طراح را بر روی کاغذ نشان می دهد. این طرح ها در بوتیک بازسازی مجلسی طراحی شده است که ژاک جرج در خانه مد سابق سنت لوران طراحی شده بود که سال گذشته آن را به عنوان یک مخزن پیشرفته و نمایشگاه برای کارهای طراح در پارچه و کاغذ معرفی کرد.

یو سنت لوران در شهر اورن، شهرستان بندر الجزایر و سپس تحت حکومت فرانسوی متولد شد. طراح این شهر را به عنوان "یک مکان جهانی که از همه جا و به ویژه جایی دیگر ساخته شده است، به یاد می آورد. . . یک شهر که در آرام خورشید شمال آفریقا در یک لکه رنگارنگ درخشید. "زندگی او یک شاد بود. عکس های دوران کودکی نشان می دهد نوزاد سنت لوران با مادرش که در لباس های شیک و لباس سال 1940 لباس پوشید و شاید این خاطره ای از این لباس ها بود که تا حدی به مجموعه ی احیاء دهه ی 1940 سنت لوران برای بهار 1971 کمک کرده بود (مادرش قطعا ادعا کرد که آنها انجام داد) این نشان می دهد دنیای مد پنهان شده است - حافظه اشغال پاریس در آلمان هنوز در هوای سنگین دیده می شود اما لباس ها هنوز برای ایجاد یک شبح غالب برای 15 سال آینده و بیشتر ادامه دارد.

الجزایر در حال جنگ در استقلال خشونت آمیز بود، اما این ها در خاطرات سنت لوران در مورد پناهگاه شادی زندگی در خانه خود بسیار دور هستند. با این حال، به عنوان یک نوجوان شکننده او در مدرسه دقیق کاتولیک خود، که در آن او توسط دانشجویان او مورد سوء استفاده قرار گرفت و بدرفتاری بود. او در عوض در طراحی، نشان دادن کتاب ها (از جمله مادام بویاری بسیار خنده دار) و تولیدات تخیلی تئاتری - کارهای اولیه که مدیون هنرمند و طراح غریب مسیحی "بی بی" براد بود، به دنبال پناهگاه بود. تولید 1950 دانشکده برای زنان توسط مولر که توسط برادر برای تولید در پاریس طراحی شده بود و پس از آن به اوران سفر کرد، اثری از سنت لوران را که برای ساختن یک تئاتر و مردم آن با ارقام که در آن لباس پوشیدند، ثابت کرد. تکه های پارچه از لباس های مضطرب مادرش هک شده است. در همان زمان، سنت لوران، با الهام از مجلات مد مادرش (من به یاد داشته باشید بسیار شیک Lucienne سنت لوران در حضور مد لباس های پسران خود را نشان می دهد به خوبی به او 90s)، طراحی عروسک های کاغذی دقیق با یک کابین از مانکن های لباس پوشیدن در انواع روزه ها، کوکتل و شبانه گروه ها، همراه با لوازم جانبی، و نمایش های مد با این عروسک ها، به لذت دوستان و خواهران بزرگش میشل و بریگیته، ایجاد دعوت های جدی با عناوین معروف و معروف برای دعوت کنندگان.

در سال 1953، نقاشی های سنت لارن در نهایت به میشل د برونوف، سردبیر فرانسوی وگ، نشان داده شد که به اندازه کافی تحت تاثیر قرار گرفته بود تا آنها را به توجه کریستین دیور تحویل دهد. (شگفت آور، بعضی از طرح های با اعتماد سنت لوران، شکلات های افراطی را پیش بینی می کنند که کریستین دیور هنوز به عموم مردم ندیده است.)

در سال 1955، دیور به طور غیرمعمول جوان با استعداد به عنوان دستیار استخدام شد و سنت لوران به زودی دافین تأیید شدۀ کارشناسی ارشد شد و مسئولیت طراحی بیشتر و بیشتر را به عهده گرفت. در سال 1957، دیور به همکار خود که از 180 طرح در آخرین مجموعه خود محفوظ بود، سنت لوران به طور کامل مسئول 34 ساله بود. هنگامی که دیور به طور غیر منتظره بعدا در همان سال از حمله قلبی (در حالی که یک درمان در یک آبگرم سالم در مونتکاتینی) لورنت، در سن 21 سالگی، مدیر خلاق خانه برجسته بود و خط جدید Trapeze خود را برای بهار 1958 راه اندازی کرد.

بعضی از آثار اولیه سنت لوران بر روی کاغذ در نمایشگاه مونوگرافی فرمانروایی توسط فلورانس مولر برای موزه هنرهای سیاتل و موزه هنرهای زیبا در ریچموند در سال گذشته نمایش داده شد، اما لذت بردن از نمونه های بیشتری در Fondation است. (اگر شما نمیتوانید آن را برای نمایشگاه به پاریس برگردانید که در تاریخ 9 سپتامبر به پایان میرسد، برخی از نمونهها نیز در وبسایت موزه موجود است). این آثار بر روی کاغذ، با نصب جدیدی از لباسهای مد روز سنت لوران، که تحت تأثیر تاریخ صحنه و لباس قرار گرفته بودند، از لباسهای الهه یونانی تا جایی که از مجسمه های رنسانس تا پارتی های قرن 18 میلادی و لباس های لباس قرن نوزدهم، لباس های کت و شلوار، پوسته ها، و البته، نمونه ای ویژه ای از این احیای مجدد دهه 1940 است. این قطعات نشان می دهد که چگونه سنت لوران، که در بین تئاتر و طراحی مد به عنوان یک نوجوان، پاره شد (که اسکچ ها و نوشته هایش آشکار می شود)، در نهایت موفق به ترکیب دو رشته شد، تئاتر را به سبک مد و سبک و شیک به صحنه و نمایش برساند.like
امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در چهارشنبه 23 خرداد 1397ساعت 14:10 توسط rowen |