خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید گیفت کارت
بازی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
تماس فی داناوی-آدم سلمان می خواهد به شما نگاه کنید در او جدید مشخصات

وبلاگ روون

تماس فی داناوی-آدم سلمان می خواهد به شما نگاه کنید در او جدید مشخصات


"من نمی خواهم به انجام کاری که در حال حاضر در بازار است. من احساس می کنم مثل محصول به اندازه کافی در جهان وجود دارد. "بنابراین می گوید آدم سلمان از آخرین همکاری خود را با عینک آفتابی استرالیا نام تجاری لو مشخصات. طیف وسیعی از چهار سبک، در رنگ های غروب آفتاب با لنز انعکاسی، واقعا بر خلاف هر گونه دیگر عینک شما را دیده ام. با الهام از تخت، نقشه فوق العاده اشباع از پاتریک ناگل، طیف وسیعی دارد خفا، شیطان، اگر نه احساس کمی مربوط به اینده به آن، با خطوط تیز و یک "بیا اینجا" درخواست تجدید نظر. بدون تعجب، پس از آن که دخترا بد 2017 در حال حاضر با پوشیدن لنز، از جی جی به بلا به همکار دیرین سلمان است، ریحانا.

"گرسنگی سبک گربه چشم اصلی بود و آن را به فروش می رسد، بلافاصله، می گوید:" سلمان این شگفتی یک نام دختران که برای همکاری اصلی سلمان از اغراق آمیز گربه چشم ها، در سال 2015. راه اندازی شروع به پریدن کرد بودند. "بنابراین بسیاری از دختران مانند، شد" من می خواهم که من نیاز است که، که در آن می توانید من هنوز هم آن را دریافت؟ "که تقاضاهای مصرانه برای شکل تشویق طراح به دنبال مشاوره از توطئه شیک خود برای محدوده دوم خود را. "من همیشه من رفتن به دختران که من دوست دارم به سعی کنید چیزهای در و نظرات خود را داشته باشد. من نمونه ها داشت و آنها را در یک دسته از دوستان سعی کردم، صحبت کردن به آنها در مورد چگونه آنها را دوست خود عینک آفتابی، اشکال، و چه آنها را دوست ندارند. "

که است که می گویند سایه سلمان فقط برای خانم ها می باشد. "مردم همیشه بپرسید که آیا من قصد دارم به انجام خط مردان و یا اگر من فکر کردن در مورد سیالیت جنسیت. به نظر من، من فکر می کنم پسر نگاه بزرگ در لباس، پسران نگاه بزرگ در دامن و پسران نگاه بزرگ در این عینک، "او می گوید ماده می نمود. "به طور خاص، من فکر می کنم فلکس، سبک تر مربع کردن، برای هر دو جنس بیشتر است." این سبک تساوی نام خود را از "وسلی اسنایپس در تیغه ملاقات کبرا دیوانه،" یادداشت سلمان. "آن دو مرد که الهام گرفته از نگاه است. خطوط گرافیک سخت بر روی صورت فقط یک چیز کامل، من فکر می کنم. "

بنابراین کسی که سلمان می خواهید برای دیدن در مشخصات جدید خود را؟ "من فکر می کنم اگر من می تواند از فی داناوی به پوشیدن یک جفت، من را فرو ریختن،" او می گوید. "من می توانم خوشحال می میرند."like
امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در چهارشنبه 6 ارديبهشت 1396ساعت 8:11 توسط rowen |