خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید گیفت کارت
بازی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
پاشنه بلند - ملزومات برای هر زن

وبلاگ روون

پاشنه بلند - ملزومات برای هر زن


تنها چند مقاله از کمد لباس یک زن که بیشتر بر از شلوار جین خوب، لباس سیاه کوچک، و یک جفت کفش پاشنه اعتماد از توافق وجود دارد. آگاهی از این که شما دنبال بهترین خود را در یک لباس به شما می دهد اعتماد به نفس این است که غیر قابل مقاومت. اگر شما می خواهم به صحبت از شهر هر بار که شما گام به گام، خود را به نفع و پیدا کردن یک جفت (یا ده) از کفش پاشنه بلند که شما می توانید در زندگی می کنند. هر زن باید حداقل سه جفت پاشنه به طوری که هیچ مهم نیست چه نوع رویداد به خودی خود نشان داد، آماده است تا آن سنگ خواهد بود.

اگر شما واقعا هرگز زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد کفش و چگونه آنها می توانید کمد لباس خود را تکمیل، شما باید بدانید که همه بالا پاشنه ایجاد نمی برابر. ترین خانم موافقم که یک زن و شوهر دسته های مختلف از کفش پاشنه بلند، و به منظور مطمئن شوید که تمام پایگاه های خود را پوشش داده می شوند وجود دارد، شما در حال رفتن به می خواهید بدانید که آنهایی که شما نیاز دارید، و آنهایی که شما نمی کنند. انواع اصلی از کفش پاشنه بلند هستند گوه، پمپ و دشنه.Siren Heels, How would you style these? http://keep.com/siren-heels-by-ashley_lettich/k/02Unz9gBL_/:

نوع اول از کفش پاشنه بلند که آن را برای هر زن به خود ضروری است، یک جفت پمپ ارتفاع اواسط است، معمولا در همه رنگ هدف مانند قهوه ای سیاه و سفید، بژ یا تیره است. برای کسانی که کمد بسیار خلاق، شما همچنین ممکن است مانند اضافه کردن یک جفت کفش پاشنه از این انواع که سفید، کرم یا قرمز هستند، به عنوان این رنگ های جامد هنوز هم می تواند با بسیاری از انواع مختلف از لباس های همسان. اگر شما فقط می توانید استطاعت یک نوع از کفش پاشنه بلند، پمپ سیاه و سفید باید آن باشد. تست از بسیاری از سبک ها و پاشنه، اما شما احتمالا باید دریابید که راحت ترین پاشنه در حدود یک و نیم تا دو اینچ است که از چرم یا چرم جیر ساخته شده است. حتی اگر آنها ارزان تر هستید، شما باید مواد مصنوعی اجتناب کنند، زیرا آنها نمی خواهند به پاهای شما مطابقت است.

بعد، بسیاری از زنان در نظر قاچ و silettos به دیگر کفش پاشنه ضروری است. اگر دوست دارید به احساس زیبا و قد بلند در بهار و تابستان لباس های خود را، معمولا هیچ چیز بهتر از پاشنه گوه ناز وجود دارد. آنها کف جامد و معمولا بسیار آسان تر به راه رفتن در نسبت به دیگر کفش پاشنه ضروری بالا استیلتوز. در حالی که هر کمد لباس خواستار یک جفت کفش پاشنه که بالاتر از سه اینچ هستند، آنها کاملا در باشگاه و یا شرایط دیگر سکسی ضروری است.like
امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در چهارشنبه 20 ارديبهشت 1396ساعت 13:09 توسط rowen |