خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید گیفت کارت
بازی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
چگونه جادوگران در بروکلی لباس برای یک مراسم تابستان تابستان

وبلاگ روون

چگونه جادوگران در بروکلی لباس برای یک مراسم تابستان تابستان


من در آپارتمان Bushwick به دنبال یک محراب هستم. برخی از اضافه وزن حسی وجود دارد: شما می توانید شیر چربی شکلات شیری را روی یک شمع برگ افر قرار دهید. تنگ از یک چاقوی جیبی فلزی. هر یک از 41 ادویه جادویی از یک قالب ترکی مانند ترم مانند "پشته سولتان" نامیده می شود. گچ از یک پوسته بزرگ گورخر پر از چیزی است که شبیه به استخوان های حیوانی است. خاکستری دارویی که به زودی در یک کوزه آب قرار می گیرد، که هشت زن در اطراف آن را می بندند و نوشیدنی می کنند. این فقط یک پروژه هنری نیست که از مواد گیاهی از زمین جدا شده باشد؛ هدف این است که به رنگ زرد بسیار زیبا بپردازیم. تصاویر کادو از پدران و دخترانشان از اوایل دهه 90 به گلدانهای نیلوفرهای در وسط می رسند. Lyndsey Harrington از کلیسای ماه، مجموعه ای از زنان روحانی در تماس است که تمرین جادو و توصیف خود را به عنوان به عنوان "زندگی جدید به آرکه تایپ جادوگر" می گوید: "این مرکز نشان دهنده زیبایی است و عکس ها برای قصد است."

این آفرینش برای مراسم عید قربان امشب برگزار می شود، و هریگتون، که اکنون در حال زندگی است، به بروکلی آمده است تا در این رویداد که براساس روابط پدرانه و بهبودی آنها است، شرکت کند. حدود دو ساعت طول خواهد کشید باز کردن در مورد گذشته گذشته، امید، رویاها و ترس؛ و شامل برخی از سنت های ویکن و سلتیک است. بسیاری از زنان امروز امشب از زمان آغاز فعالیت خود در سال 2013 بخشی از کلیسای ماه بوده اند. این یک جمعیت دوستانه است. سوزانا سیمپسون، هنرمند و نویسنده، به نظر می رسد از نقاشی رنسانس با سر و صدای شادابی او از فرفره بور توت فرنگی، و من را با آغوش گوشتی خوش آمدید. کاتر هانت، فیلمساز در یک لباس توری سیاه و همسرش، سارا بیسلیگلی، کارگر سلامتی در ماها رز، که یک لباس پر از گل را چاپ می کند، همچنین مرا متهم می کند. اگر چه این رویداد آسان است به عنوان hokey نوشتن، یکی دیگر از گروه بروکلین نفوذ خود را در یک دایره، یک نوع وحدت آرامش وجود دارد در اتاق وجود دارد.

کلیسای ماه در سال 2013 به طور رسمی تاسیس شد و به عنوان یک فلیپ فضای جامعه نیویورک در حال حاضر بسته شده به نام مرکز واقعی بدن در Bushwick. زنان بعد از اینکه متوجه شدند علاقه خاصی به جادو دارند، گرد هم آمدند. هریگتون میگوید: "همه ما در همان زمان از" گنجه جارو "خارج شدیم. "همه ما شروع به جمع آوری کردیم، همان زمان که دایره زنان اتفاق می افتاد. ما از جادو گاه به گاه پیاده روها را فراخوانده ایم. "گروه ابتدا مخفیانه دیدند و سپس مراسم خود را برای عموم آزاد کردند و دو کتاب را منتشر کردند. خود سیمپسون یک کتاب شعر اختصاص داده شده به گروه را منتشر کرد. او می گوید: "مردم آن را به گونه ای تحریک می کردند که آنها را هیجان زده می کرد. "من فکر می کنم این چیزی است که ما را حفظ کرد و ما را در محافل جمع کرد و همچنان در یک سطح تجربی که قدرتمند و توانمند بود متصل می شد" متصل می شد. گرچه گروه این گروه شامل بیش از 60 نفر و گاهی اوقات توسط سیمپسون " پسران تصادفی Bushwick، "کلیسای ماه متوقف برگزاری مراسم عمومی در سال 2015 پس از چند عضو نقل مکان کرد دور.

اما امشب، زنان دوباره با هم به جشن انقلاب تابستانی می پیوندند. این مراسم یک تجربه عمیق شخصی است: یک "ورود به سیستم" وجود دارد که به معنی بسیاری از روحیه دوستان و همچنین غریبه ها است. (من با این گروه موافق نبودم که در جریان مراسم دو ساعته گفتگو نکنم). با این حال، به نظر می رسد یک لباس برای مطابقت با رویداد عاطفی وجود دارد: بسیاری از زنان چیزی از مادر، مادربزرگ، یا حتی مادربزرگ هانت لباس توری سیاه و سفید مادربزرگش را به او داده است. او گفت: "در اینجا، متوجه شدم که می خواهم آن را بپوشم." "این نوع سکسی است. همچنین ما با پدرمان ملاقات می کنیم و با پدران ما و انرژی پدرسالارانه ما مقابله می کنیم و من فکر کردم که چگونه می خواهم او را با این انرژی دیدار کنم؟" آنا فیتز جرالد، معلم مدرسه جنگل، او با استفاده از گوشواره های برنزی ساخته شده توسط مادرش وندی، "جادوگر به طور کامل در خود (چرخش)"، به عنوان او بعد از ارسال ایمیل فرستاد.

مد سریع هیچ جایی پیدا نمی شود؛ این گروه به نظر می رسد خود را در خرید چیز از دوستان و یا thrifting افتخار است. هریگینگتون از یک دهه ی 1940 یک برگ کت و شلوار هلو از هلو استفاده می کند، یک کریستال ابریشمی گل یاس و یک گلدان گل کاغذی از دهه ی 1960 که از طریق یک منبع پرنور به نام Wayward Collection یافت می شود. "برای آداب و رسوم، من دوست دارم پارچه هایی با عطر و طعم، نور و تنفس داشته باشم، مانند ابریشم یا کتانی ظریف. او می گوید: چیزی که من در آن احساس زیبایی می کنم. "من از خرید اقلام جدید اجتناب می کنم مگر اینکه فردی را که ساخته بودم و از کجا پارچه تهیه می شد می دانم." مادلین ساچس، دوا، یک لباس تیفانی بلند سیاه و سفید ساخته شده توسط یک دوست در لس آنجلس می پوشد. ساچس بعدا توضیح داد: "همه ما در طول سالها با یکدیگر معامله کرده و به یکدیگر اهمیت داده ایم." "تجارت می تواند جامعه و فراوانی را ایجاد کند." بعضی از زنان در اینجا مراسم، مانند لیبی میسلان، سازماندهی اجتماعی را انجام می دهند. او می گوید: «من موهایم را در نوارهای ماهی بام پوشیدم زیرا من عاشق مراسم تسویه حساب کردن برای آماده شدن من برای ورود به فضای تازه هستم.» من آواز خواندم چون موهایم را به عنوان راه آماده سازی ذهنی برای گذر از یک روز کاری روزمره به یک فضای آیینی می اندیشیم. »اما این مهم نیست که چرا این زنان به دلایلی شسته اند.« ما با الهی ملاقات می کنیم. »و واقعا آنها نیز الهی هستند.like
امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در پنجشنبه 1 تير 1396ساعت 10:13 توسط rowen |