خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید گیفت کارت
بازی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
Chanel یک مدل مقیاس برج ایفل برای طراحی آن ساخته است

وبلاگ روون

Chanel یک مدل مقیاس برج ایفل برای طراحی آن ساخته است


کارل لاگرفلد امروز در پاریس مجموعه خود را برای مدل Chanel پاییز سال 2017 معرفی کرد. پس چگونه لگرفلد و همکار تبدیل Grand Palais به تم های خود را فقط با ایجاد یک مقیاس کپی برج ایفل در مرکز آن، برای مدل هایی که در اطراف پرده های الهام گرفته از پاریس قرار دارند. بیشتر در مورد آن در زیر بررسی کنید بعدا برای بررسی Hamish Bowles.

کریستن استوارت، بویز کیت، ساخته شده است
موز Chanel کریستن استوارت وارد پاریس شد تا در نمایشگاه جادوگری شرکت کند، سر خود را در یک کتسوت بی رنگ و بدون چرم سیاه قرار داد. مطمئنا، خم شدن پودر خرد شده، بیشترین توجه را به خود جلب کرد.

برج ایفل الهام بخش لاهیرفلد بود
برج ایفل به تازگی در سال 1889 به یکی از ساختارهای بحث انگیز پاریس تبدیل شده است. در ابتدا برای مدرنیته آشکار آن، آن را به زودی مورد نفرت قرار گرفت، هرچند با گذشت زمان، این شهر به سرعت قابل تشخیص بود. ستاره درخشان ساختار، و همچنین احترام مدرنیستی به مواد، الهام بخش مجموعه لاهیرفلد از لباس ها و کتهای شیک است. این ارتباط با یک ماکت برج در مرکز قصر بزرگ انجام شد.


کلاه های قایقرانی به طور رسمی بازگشت می کنند
سرمربی مورد علاقه کوکو شانل هر روز نگاهی به باند فرودگاه می دهد. آخرین تکرارهای لایگرفلد از تیتید ها و پوست های مختلف ساخته شده است.


دیدار با کفش جدید شب: یک چرم عینک ران بالا بوت
هر چهره ای با لباسی چرم سیاه پوست پوشانده شد. بعضی از آنها فقط به گوساله رسیدند، به طرز عجیب و غریبی معاصر به پوشیدن لباس شب، هرچند که دیگران ران ها را به سمت ران های مدل رانده بودند.


یک هنرمند کوبیست می شود
اگرچه نقاشی برج ایفل که در نمایشگاه نمایش داده شده بود، رابرت دلائنی بود، نقاشی های دایره ای همسرش سونیا الهام بخش برخی از الگوها در مجموعه بود. شکلهای چرخشی کار او در شمشیر و کریستال در مجموعه ای از لباس های شب در گل رز برنزی و رنگ عاج ارائه شده است.

روی آرایش خواب نکشید
هرچند زنان شانل در این فصل در سمت محدودی از طیف قرار داشتند، آرایش چشم هر چیزی بود اما. هنرمندان آرایش از یک پالت رنگی برای ایجاد لکه های رنگین کمان استفاده می کردند، و کمی از پاپ به رنگ های اغلب خیره کننده به نظر می رسد.like
امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در چهارشنبه 14 تير 1396ساعت 11:24 توسط rowen |