خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
عینک افتابی اصل
دانلود کتاب
نسیم آسایش لابی من
لوله استیل
سایت همسریابی
Petements، حساب Instagram سگ ها را به ستاره های سبک خیابانی تبدیل می کند، در حال کسب درآمد است

وبلاگ روون

Petements، حساب Instagram سگ ها را به ستاره های سبک خیابانی تبدیل می کند، در حال کسب درآمد است


 

در زمان مناسب برای بحث و جدل های سالانه در زمینه تخصیص و تخصیص مجدد، ما شما را در Petements به ارمغان می آوریم. تحقیقات انجام شده در سطوح Gutter در طول آخر هفته انجام دادند و محل تولد "گروه مخفی حیوانات" را با نام تجاری "Total F ** king Dogness" فاش کرد. از طریق پیام مستقیم، سازندگان کنسول سگ این سال در Instagram account @ petements_official به وگو پذیرفته است که آنها در واقع یک مجموعه طراحی در معنای واقعی نیستند، اما "دو emo pugs از جنوب لندن که چیزی برای دوستانی که می خواستند بپوشند" بخواهند. بیشتر به هیجان پکیج رو به رشد پیروان خود، Petements. com به تازگی به تجارت الکترونیک راه اندازی کرده است، یک مجموعه کپسول از تی شرت، تی شرت، تی شرت، و روسری شعارهای بزرگ برای سگهای خیابانی فروش داده است.

این سگ ها منابع خود را می دانند. این مجموعه شامل یک تی شرت زرد با یک لوگوی قرمز DOG است که به نوعی سبب ایجاد مدلی از لوگو DHL، یک روسری فوتبال قزاقستان با ارتعاشات سابق اتحاد جماهیر شوروی سابق و یک کلاه بافتنی مشکی با Petements در پشت سفید شده است. طراحان می گویند که مسیر راه اندازی آنها صرفا در پاسخ به تقاضای پیروان بوده است. کلاه گیس های زیادی را در سال گذشته صرف کرده اند که کارهای خود را به عنوان استالین انجام می دهند. از آنجایی که حساب در ابتدا در تاریخ 7 ژانویه ظاهر شد، نوشته هایی از لباس و تکنیک های مراقبت از جراحی توسط برخی از جالب ترین شخصیت های سگ رفته اند. یک مهد کودک در اوایل ماه مه نشان داد که فردی که ممکن است یا ممکن است به عنوان یک چیواهوا شناسایی نشود: پل هائی که من می سوزانم من را به مواد غذایی سگ می اندازند. "در آن زمان دو" تأثیرگذار "" لباس های لباس پوشیدن لباس های فلانل چک شده (در یک الگوی که بر خلاف کیسه های لباسشویی معمولی شیک نیست) در ماه اوت در تعطیلات در زوریخ " حرکت به سمت تجارت الکترونیک اجتناب ناپذیر شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد اینکه آیا اسکیت بورد Petements pugs در واقع برادر است هنوز رتبهدهی نشده است. این الگوی ایجاد شده توسط یک نام تجاری خاصی از V شروع می شود، که صاحبان آن در حال حاضر در زوریخ، سوئیس ساکن هستند. بیایید امیدوار باشیم که ارجاع آنها به Petements را نسبت به سایرین ارجحیت کنند.like
امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در سه شنبه 21 آذر 1396ساعت 13:26 توسط rowen |